Vítejte v Autistánu

Vítejte v Autistánu - Josef Schovanec | I15cajalco.com

... Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... autostan | ZKRAJE.CZ ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Vítejte v Autistánu. Josef Schovanec. Pasparta - Paseka. Výpravy do lidské mysli a na nejpřekvapivější místa světa. Přízračná stanice londýnského metra, orientální bazar, exotická gastronomie Balúčistánu… Josef Schovanec, muž s autismem a s doktorátem z filozofie, nás v souboru krátkých svižných textů zve na ... Vítejte v Autistánu 4.5. 1 recenze ; Přízračná stanice londýnského ... Vítejte v Autistánu - Josef Schovanec od 106 Kč - Heureka.cz ... ... Vítejte v Autistánu 4.5. 1 recenze ; Přízračná stanice londýnského metra, orientální bazar, exotická gastronomie Balúčistánu… Josef Schovanec, muž s autismem a s doktorátem z filozofie, nás v souboru krátkých svižných textů zve na originální cestu po nejrozmanitějších zemích, o nichž díky svým bezprostředním ... Všechny informace o produktu Kniha Vítejte v Autistánu - Josef Schovanec, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Vítejte v Autistánu - Josef Schovanec. Kupte knihu Vítejte v Autistánu (Josef Schovanec) s 16 % slevou za 167 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Vítejte v Autistánu - Josef Schovanec Přízračná stanice londýnského metra, orientální bazar, exotická gastronomie Balúčistánu… Josef Schovanec, muž s autismem a s doktorátem z filozofie, nás v souboru krátkých svižných textů zve na originální cestu po nejrozmanitějších zemích, o nichž díky svým bezprostředním ... Vítejte v Autistánu Schovanec Josef. Přízračná stanice londýnského metra, orientální bazar, exotická gastronomie Balúčistánu… Josef Schovanec, muž s autismem a s doktorátem z filozofie, nás v souboru krátkých svižných textů zve na originální cestu po nejrozmanitějších zemích, o nichž díky svým bezprostředním ... Vítejte v Autistánu. Autor: Josef Schovanec . Přízračná stanice londýnského metra, orientální bazar, exotická gastronomie Balúčistánu… Josef Schovanec, muž s autismem a s doktorátem z filozofie, nás v souboru krátkých svižných textů zve na originální cestu po nejrozmanitějších zemích, o nichž díky svým ... Vítejte v Autistánu - přednáška Josefa Schovance. Public · Hosted by Nakladatelství PASPARTA and 3 others. Interested. clock. Tuesday, June 27, 2017 at ...

INFORMACE

AUTOR
Josef Schovanec
DIMENZE
10,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Vítejte v Autistánu.pdf

POPIS

Přízračná stanice londýnského metra, orientální bazar, exotická gastronomie Balúčistánu… Josef Schovanec, muž s autismem a s doktorátem z filozofie, nás v souboru krátkých svižných textů zve na originální cestu po nejrozmanitějších zemích, o nichž díky svým bezprostředním zkušenostem a neokázalému úsudku dokáže vyprávět fascinující věci. Dozvíme se, v čem jsou mu blízké muslimské kraje a proč je mu nejlépe na Dálném východě. Poznáme, jaké hřbitovy na něj udělaly největší dojem, a v íránských horách objevíme zapomenutý chrám vyznavačů zoroastrismu, kde se těla mrtvých vystavovala ptákům. A pochopíme také, jak se cítí absolutní filmový analfabet v porotě mezinárodního filmového festivalu a proč se smál snímku o člověku s Downovým syndromem. Více než čtyři desítky vtipných kapitol staví otázku, co je a co není normální, do naprosto nového světla. A na základě vlastního autorova příběhu přesvědčivě ukazují, jak se dá handicap proměnit ve výhodu. Není divu, že ho milují čtenáři i účastníci jeho zábavných přednášek po celém světě.

Chcete si přečíst knihu?Vítejte v Autistánu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Schovanec. Číst Vítejte v Autistánu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY