Cesta k uzdravení – o daru léčení

Cesta k uzdravení – o daru léčení - Jan Palouček | I15cajalco.com

...y: bez Adobe DRM Nemoc a uzdravení mají svá pevná pravidla, která nejsou všeobecně známá ... CESTA K UZDRAVENÍ - Jan Palouček | Obchod Meduňka ... . Autor popisuje z hlediska své dvacetileté léčitelské praxe ... Cesta k uzdravení - O daru léčení . Nemoc a uzdravení mají svá pevná pravidla, která nejsou všeobecně známá. Autor popisuje z hlediska své pětadvacetileté léčitelské praxe zdraví a nemoc jako zákonité důsledky našeho pojetí života. Velkou pozornost věnuje autor průběhu léčení pomocí vkládání rukou. O čem je kniha C ... Víra v uzdravení - stačí to? - YouTube ... . Velkou pozornost věnuje autor průběhu léčení pomocí vkládání rukou. O čem je kniha Cesta k uzdravení? Nemoc a uzdravení mají svá pevná pravidla, která nejsou všeobecně známá. Autor popisuje z hlediska své dvacetileté léčitelské praxe zdraví a nemoc jako zákonité důsledky našeho pojetí života. Velkou pozornost věnuje autor průběhu léčení pomocí vkládání rukou. Nemoc a uzdravení mají svá pevná pravidla, která nejsou všeobecně známá. Autor popisuje z hlediska své pětadvacetileté léčitelské praxe zdraví a nemoc jako zákonité důsledky našeho pojetí života. Velkou pozornost věnuje autor průběhu léčení pomocí vkládání rukou. ... Access Google Sites with a free Google account (for personal use) or G Suite account (for business use). Kniha: Cesta k uzdravení : 9788090681903 máte teraz možnosť kúpiť na Literama.sk. > Cesta k uzdravení-20% sleva. ... Velkou pozornost věnuje autor průběhu léčení pomocí vkládání rukou. Kniha se může stát průvodcem všech lidí, kteří se snaží porozumět nejen nemoci, ale také svému životu. (o daru léčení) Předmětná hesla Cesta k uzdravení - O daru léčení 2011; Poselství barev 2012; Kniha Cesta k uzdravení - O daru léčení je v. Přečtených: 3x: Knihotéce: 3x: Chystám se číst: 3x: Chci si koupit: 1x: Nápověda - Podmínky užit ......

INFORMACE

AUTOR
Jan Palouček
DIMENZE
10,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta k uzdravení – o daru léčení.pdf

POPIS

Nemoc a uzdravení mají svá pevná pravidla, která nejsou všeobecně známá. Autor popisuje z hlediska své pětadvacetileté léčitelské praxe zdraví a nemoc jako zákonité důsledky našeho pojetí života. Velkou pozornost věnuje autor průběhu léčení pomocí vkládání rukou. Kniha se může stát průvodcem všech lidí, kteří se snaží porozumět nejen nemoci, ale také svému životu. MUDr. Jan Palouček vystudoval lékařskou fakultu Univerzity Karlovy vPraze, léta pracoval jako ortoped-traumatolog. Odroku 1990 žije v jižních Čechách, působí voblasti alternativní medicíny, zdravého životního stylu aléčitelství. Přednáší rovněž na témata sebepozná ní, rozvoje osobnosti a vnímání energií. Je spoluautorem knihy Cesta kživotu a autorem knihy Poselství barev. Je uveden v životopisné encyklopedii osobností Who is… ? v České republice.

Chcete si přečíst knihu?Cesta k uzdravení – o daru léčení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Palouček. Číst Cesta k uzdravení – o daru léčení Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY