Cesta na Východ: Ztracená historie života a určení mistrů Dálného východu

Cesta na Východ: Ztracená historie života a určení mistrů Dálného východu - Baird Spalding | I15cajalco.com

...e života a učení mistrů Dálného východu ... Vnitřní svět mistrů - život a učení mistrů východu II. ... . Novinka . Baird Spalding : Rok vydání: 2017: Vydavatelství: Eugenika : ISBN: 978-80-8100-492-6: Cesta na Východ. Ztracená historie života a určení mistrů Dálného východu - Baird Spalding. Profesor Baird Spalding a jeho vědečtí kolegové z Evropy a Ameriky v této knize objevují duchovní učení a praktiky Asie. Cesta osudu je vede od pouličních fakírů a věštců ke skutečným mistrům jógy, as... Nazýváme to Cesta na Východ." (ztracen ... Cesty a pobyt - Dálný východ | Knihy.ABZ.cz ... ... Nazýváme to Cesta na Východ." (ztracená historie života a učení mistrů Dálného východu) Další popis zobrazit. Profesor Baird Spalding a jeho kolegovia vedci z Európy a Ameriky v tejto knihe objavujú duchovné učenie a praktiky Ázie. Cesta osudu ich vedie od pouličných fakírov a veštcov k ozajstným majstrom jogy ... Cesta osudu ich vedie od pouličných fakírov a veštcov k ozajstným majstrom jogy, astrológie, liečiteľstva a jasnovidectva. Aj keď sa jedná o popis udalostí z prelomu 19. a 20. storočia, nájdu sa tu duchovné pravdy, ktoré sú stále vysoko akt...

INFORMACE

AUTOR
Baird Spalding
DIMENZE
7,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta na Východ: Ztracená historie života a určení mistrů Dálného východu.pdf

POPIS

Profesor Baird Spalding a jeho vědečtí kolegové z Evropy a Ameriky v této knize objevují duchovní učení a praktiky Asie. Cesta osudu je vede od pouličních fakírů a věštců ke skutečným mistrům jógy, astrologie, léčitelství a jasnovidectví. Přestože se jedná o popis událostí z přelomu 19. a 20. století, obsahuje duchovní pravdy, jež jsou stále vysoce aktuální a které řeší většina lidí, kteří se vydávají na takzvanou duchovní cestu. Kniha patří k ezoterické klasice a my věříme, že bude stále poutavě čtena a že bude sloužit jako trvalá a cenná inspirace.

Chcete si přečíst knihu?Cesta na Východ: Ztracená historie života a určení mistrů Dálného východu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Baird Spalding. Číst Cesta na Východ: Ztracená historie života a určení mistrů Dálného východu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY