Hlava k listování

Hlava k listování - Adriena Šimotová | I15cajalco.com

...eyes Pías Já, Bůh a Fidel - Knězem na komunistické Kubě ... Fotogalerie: Adriena Šimotová, Hlava k listování, 1982 ... ... Podnikavá hlava je plná inspirativních postřehů. Kniha vás vezme na fascinující cest. Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. ... Listování. Podnikavá hlava Vylaďte svou mysl na nejvyšší business level Andy Gibson Připomeňte si dílo jedné z nejvýznamnějších českých výtvarnic. Adriena Šimotová zemřela ve věku 87 let. Hlava k listov ... Hlava k listování - Adriena Šimotová | Knihy Dobrovský ... . Adriena Šimotová zemřela ve věku 87 let. Hlava k listování - Adriena Šimotová od 340 Kč • Zboží… Prohlédněte si cenové nabídky na Hlava k listování - Adriena Šimotová od 17 obchodů na Zboží.cz. Udělejte si přehled o cenách, přečtěte si recenze a hodnocení, zjistěte dostupnost nebo najděte podobné produkty a vhodné příslušenství. Mám ráda její knihu Hlava k listování, kterou jsem četla v době temna mnohokrát… a taky rozhovory s ní Stopy Adrieny Šimotové od Karla Hvížďaly. Vlastně mám ráda i další ženy této doby - Evu Kmentovou a Věru Janouškovou. Ta jejich opravdovost, čistota a poctivost! Dočetla jsem knihu Hlava k listování . ( z antikvariátu) Kniha nazvaná podle autorčina díla reprodukovaného na obálce není monografií o Adrieně Šimotové, ale souborem jejích vlastních textů, které psala v průběhu svého života. Jsou to úvahy, dopisy, básně, poznámky a rozhovory, které mohou přispět k hlubšímu ... Dočetla jsem knihu Hlava k listování . ( z antikvariátu) Kniha nazvaná podle autorčina díla reprodukovaného na obálce není monografií o Adrieně Šimotové, ale souborem jejích vlastních textů, které psala v průběhu svého života. Jsou to úvahy, dopisy, básně, poznámky a rozhovory, které mohou přispět k hlubšímu ... Praha 1994, a Hlava k listování, Praha 1997. PhDr. Milena Slavická, editorka knihy Hlava k listování, Mgr. Pavel Brunclík, editor 2. vydání uvedených knih, PhDr. Marie Langerová, dříve Ústav pro českou literaturu, AV ČR, literární historička a teoretička. Karafiáty a samet / Umění a revoluce v Portugalsku a Československu (1968 -1974 -1989) aneb hlava k listování… 30.04.2019 15:52 Galerie hlavního města Prahy/Výstavní sál Městské knihovny /2. patro...

INFORMACE

AUTOR
Adriena Šimotová
DIMENZE
6,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Hlava k listování.pdf

POPIS

Adriena Šimotová (6. srpna 1926 – 19. května 2014) patřila k nejvýznačnějším českým výtvarným umělcům, získala řadu významných mezinárodních ocenění, její díla jsou zastoupena ve významných domácích i zahraničních sbírkách. Kniha nazvaná podle autorčina díla reprodukovaného na obálce není monografií o Adrieně Šimotové, ale souborem jejích vlastních textů, které psala v průběhu svého života. Jsou to úvahy, dopisy, básně, poznámky a rozhovory, které mohou přispět k hlubšímu, přesnějšímu a intimnímu pochopení jejího výtvarného díla. Texty jsou doprovázeny reprodukcemi autorčiných děl a fotografiemi ilustrujícími její biografii. Kniha tak představuje velmi osobitý a nezvyklý autoportrét umělkyně. Hlava k listování byla poprvé vydána v roce 1997, její editorkou byla Milena Slavická, grafickým úpravcem Viktor Pivovarov; jejich koncepce je ve druhém vydání zachována.

Chcete si přečíst knihu?Hlava k listování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adriena Šimotová. Číst Hlava k listování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY