Dubánci - příběhy jednoho roku

Dubánci - příběhy jednoho roku - Slávek Rydval, | I15cajalco.com

... vyšla v nakladatelství CPress.Autorem rozkošných ilustrací, ale také mnoha mistrně vyvedených fotografií, je Petr Václavek, o příběhy je obohatili Leona Šťastná a Slávek Rydval ... Dubánci - příběhy jednoho roku - Blog iDNES.cz ... . 18. dubna pak moje děti vyberou ten nejlepší obrázek, jehož autorovi zašlu knížku Dubánci příběhy jednoho roku; Takových soutěží hodlám pořádat v budoucnu více, takže pokud nechcete některou minout, sledujte facebookové stránky dubánků, nebo se přihlašte do jejich dubánčího emailového zpravodaje. Dubánci. Milé a přátelské bytosti, které můžete potkat v každém lese, kde roste i nějaký ten dub. Pokud nevíte, jak vypadají, zalistujte si knihou Dubánci - příběhy jednoho r ... na skok jinam ...: Dubánci - Příběhy jednoho roku ... . Dubánci. Milé a přátelské bytosti, které můžete potkat v každém lese, kde roste i nějaký ten dub. Pokud nevíte, jak vypadají, zalistujte si knihou Dubánci - příběhy jednoho roku, kterou vydalo nakladatelství CPress. Autory jsou Leona Šťastná a Slávek Rydval. Ilustrace doplnil a nafotil Petr Václavek. Kdo Dubánci jsou? Dubánci - příběhy jednoho roku. Dubánci skutečně existují! Jak jinak si vysvětlíte, že se právě zajímáte o knihu plnou jejich příběhů, které nám sami vyprávěli? Když se s námi seznámili a překonali ostych, rozpovídali se o svém životě a o zážitcích, o kterých vy, když kolem dubů procházíte, nemáte ani ... Kupte knihu Dubánci Příběhy jednoho roku (Leona Šťastná, Petr Václavek, Slávek Rydval) s 24 % slevou za 187 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Nejnovějším počinem je knížka pro děti: Dubánci - Příběhy jednoho roku, kterou vydává nakladatelství CPRESS. Dubánci v této knížce opravdu ožívají a vyprávějí dětem o tom, co celý rok dělají. V lednu hrají na rybníku Raubířníku hokej (a rozčilují tím vodníka Mníka), v únoru chytají na jazyk sněhové ... Dubánci - Příběhy jednoho roku - Šťastná Leona. Dubánci skutečně existují! Jak jinak si vysvětlíte, že právě držíte v ruce knihu plnou jejich příběhů,... Jednoho cˇ ervence Dubinka našla díru v plotˇe opuštˇené zahrady. Prolezla jí a zaˇcala si v neposekané trávˇe hrát na Šípkovou Ruženku. ˚ Zahrada opravdu vypadala, jako by se o ... Podtitul: příběhy jednoho roku Milé příběhy doplněné ilustracemi i fotografiemi vypráví ti, kteří se s Dubánky setkali. I vy můžete v lese sklonit hlavy a zejména v okolí dubů hledat skřítčí domečky a nebo sami ... Dubánci - příběhy jednoho roku. Jana Špačkov ... Knížka Dubánci. Příběh jed­no­ho roku ej poměr­ně...

INFORMACE

AUTOR
Slávek Rydval,
DIMENZE
11,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Dubánci - příběhy jednoho roku.pdf

POPIS

Už jste viděli třicet dospělých, jak si do notýsků zapisují, či přímo na klávesnici mobilu, tabletu, notebooku vyťukávají dubanci.cz? Stalo se letos v dubnu na pracovním setkání knihovníků-trenérů paměti ve Vsetíně. Ptáte se, co má mozkový jogging společného s knihou pro děti od 4 let? Přece to nejzásadnější - fantazii, kreativitu, hravost. Netrvalo dlouho a dubánci sklouzli z monitorů a sociálních sítí na stůl v podobě krásné knihy plné fotografií, kreseb a hlavně příběhů ze života maličkých obyvatel lesa Dubčína. Od úvodu přes dvanáct “měsíčních” kapitol až po bonusový příběh, který nadchne zejména fanoušky britské rockové skupiny Led Zeppelin, se budou velcí čtenáři i malí posluchači, holčičky, dívky a ženy nevyjímaje, skvěle bavit. Každé pondělí se převtěluji do pohádkové babičky a v místní mateřské škole čtu dětem před spaním. Právě teď usínáme s dubánky: bruslíme na rybníce Raubířníku, výskotem rušíme ze spánku vodníka Mníka, cvičíme hbitost jazýčka, dumáme nad tím, jak zbavit Brontíka chrápání, vymýšlíme říkanky, luštíme hádankoúkoly, osvobozujeme draka Kaštouna od hádavé princezny a dokonce jsme se společně vydali k moři. Pro dospělé skrývají krásné příběhy na křídovém papíru také jednu nadhodnotu: reminiscence. Každá kapitola vyvolala v mé paměti vzpomínku. str. 35 V dubnu si dubánci důkladně protáhnou ruce a nohy, vyskočí z postelí a už se v lese shání po všem, z čeho by se dal udělat bubínek. Nakonec si každý vyrobí něco, co by se dalo bubínkem nazvat, radostně do něj tříská a zpívá písničky - každý dubánek jinou. To však naprosto vytáčí špačky, a tak jsou v dubnu pečení vaření na Lesním úřadě. Tedy ne že by je tam pekli a vařili, to se jen tak říká, když někam často chodíte. Je mi znovu pět let a babička přijíždí za námi do města na návštěvu. Jdeme spolu do “velkého obchodu za kolejemi”, kde mají také regál s hračkami. Ve výšce mých očí leží krásný plechový bubínek s dřevěnými paličkami. Žádná babička neodolá svému vnoučeti. Zbylých pět partají v našem vchodu odolávalo jen pár dní… Čtěte, předčítejte, vzpomínejte, vyrábějte dubánky a stavte pro ně s dětmi v lese domečky. Tak jako já kdysi na břehu řeky Ostravice… A nezapomeňte na záchůdek!

Chcete si přečíst knihu?Dubánci - příběhy jednoho roku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Slávek Rydval,. Číst Dubánci - příběhy jednoho roku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY