Proč má Eda spoustu času a dospělí ne?

Proč má Eda spoustu času a dospělí ne? - Meike Haberstocková | I15cajalco.com

...u a dospělí ne? Veselé vyprávění o dětech a času a o dospělích a času ... Proč má Eda spoustu času a dospělí ne? | Dumknihy.cz ... ... . Proč mají děti mnoho času a rodiče ne? Edovi je šest let, chodí do první třídy a má pořád spoustu volného času. Stíhá dělat všechno, na co má chuť. Jeho maminka naopak vůbec čas nemá. Vtipné vyprávění o tom, proč mají děti spoustu času a dospělí stále nestíhají. Edovi je šest let, chodí do první třídy a má pořád spoustu volného času. Stíhá dělat všechno, na co má chuť. Jeho maminka naopak vůbec čas nem ... Proč má Eda spoustu času a dospělí ne? - Meike ... ... . Stíhá dělat všechno, na co má chuť. Jeho maminka naopak vůbec čas nemá. Často dělá několik věcí najednou a je pak nabručená a bez nálady. A Edu to trápí. ukázka ke stažení; Zdroj. HABERSTOCK, Meike. Proč má Eda spoustu času a dospělí ne?.1. vydání. V Praze: Fragment, 2017. 107 stran. ISBN 978-80-253-3108-8 ... Fragment Proč má Eda spoustu času a dospělí ne? - Meike Haberstock . Edovi je šest let, chodí do první třídy a má pořád spoustu volného času. Stíhá dělat všechno, na co má chuť. Jeho maminka naopak vůbec čas nemá. Často dělá několik věcí najednou a je pak nabručená a bez nálady. A Edu to trápí. Knížka Proč má Eda spoustu času a dospělí ne? vyšla teprve na začátku dubna a je tak žhavou novinkou nakladatelství Fragment. Autorkou knihy je německá spisovatelka a ilustrátorka Meike Haberstocková, která si s knihou opravdu vyhrála. Proč má Eda spoustu času a dospělí ne? Meike Haberstocková. Vtipné vyprávění o tom, proč mají děti spoustu času a dospělí stále nestíhají. Edovi je šest let, chodí do první třídy a má pořád spoustu volného času. Stíhá dělat všechno, na co má chuť. Jeho maminka... 204 Kč Proč má Eda spoust...

INFORMACE

AUTOR
Meike Haberstocková
DIMENZE
10,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč má Eda spoustu času a dospělí ne?.pdf

POPIS

Vtipné vyprávění o tom, proč mají děti spoustu času a dospělí stále nestíhají. Eda chodí do první třídy a má pořád spoustu volného času. Stíhá dělat všechno, na co má chuť. Jeho maminka naopak vůbec čas nemá. Často dělá několik věcí najednou a je pak nabručená a bez nálady. A Edu to trápí. Nerozumí tomu, jak je to možné, že dospělí čas nemají a děti ano? Jediný dospělý člověk, který má času dost, je dědeček. S ním bude Eda hledat odpovědi na otázky, co je to čas a kde se vlastně bere. Podaří se jim problém rozlousknout?

Chcete si přečíst knihu?Proč má Eda spoustu času a dospělí ne? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Meike Haberstocková. Číst Proč má Eda spoustu času a dospělí ne? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY