Důležité prvky: Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti

Důležité prvky: Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti - Matt Tweed | I15cajalco.com

...? Má hmota nějaký řád a dokážeme jej někdy zcela pochopit? Důležité prvky - Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti Matt Tweed ... Důležité prvky Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti ... . Běžná cena: ... Důležité prvky - Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti 156 CZK Nov ... Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy. Z čeho se skládá hmota kolem nás a kde se vzala? Jaká tajemství se skrývají v laboratořích novodobých alchymistů? Má hmota ... Důležité prvky: Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti ... . Z čeho se skládá hmota kolem nás a kde se vzala? Jaká tajemství se skrývají v laboratořích novodobých alchymistů? Má hmota nějaký řád a dokážeme jej někdy zcela pochopit? Důležité prvky Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti Tweed Matt. Z čoho sa skladá hmota okolo nás a kde sa vzala? Aké tajomstvo sa skrývajú v laboratóriách novodobých alchymistov? Kniha je doposiaľ najstručnejším vydaným sprievodcom základnými stavebnými jednotkami celého vesmíru. Sto důležitých věcí o umění a matematice, které nevíte (a ani nevíte, že je nevíte) Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti Z čeho se skládá hmota kolem nás a kde se vzala? Jaká tajemství se skrývají v laboratořích novodobých alchymistů? Má hmota nějaký řád a dokážeme jej někdy zcela pochopit? Kniha je doposud nejmenším vydaným průvodcem základními stavebními jednotkami celého vesmíru. Důležité prvky. Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti. 80% 4 1. Hodnotit lze až po přihlášení ... Název: Důležité prvky - Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti. Autor: Matt Tweed. Překladatel: Jiřina Vítů. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Věda a technika; ISBN: 978-80-7363-769-9. EAN: 9788073637699. Objednací kód: NA277593 PEDAGOGIKA Chémia Důležité prvky. Pozrite si ukážku e-knihy. pdf. Důležité prvky. Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti. Matt Tweed. Bežná cena: ... Důležité prvky - Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti ... Důležité prvky - Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti Tweed Matt. Dostupnost. skladem. Vydavatel. Dokořán. ISBN. 978-80-7363-769-9. EAN. 9788073637699. Počet stran. 64 . Nabídky na Drobnosti z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Drobnosti.Informace, hodnocení a komentáře k Drobnosti Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Drobnosti doručí dle Vašich požadavků. Nakupování nikdy nebylo jednodušší. Podtitul: Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti Autor: Matt Tweed Rok vydání: 2017 Vazba: Pevná s přebalem lesklá ISBN: 978-80-7363-769-9 Počet stran: 64 Rozměry: 180,0 x 150,0 x 12,0 198,- Kč Důležité prvky - Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti-- autor: Tweed Matt Důležité prvky-- autor: Tweed Matt. Komentáře ke slovu kvark » p...

INFORMACE

AUTOR
Matt Tweed
DIMENZE
12,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Důležité prvky: Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti.pdf

POPIS

Z čeho se skládá hmota kolem nás a kde se vzala? Jaká tajemství se skrývají v laboratořích novodobých alchymistů? Má hmota nějaký řád a dokážeme jej někdy zcela pochopit? Kniha je doposud nejmenším vydaným průvodcem základními stavebními jednotkami celého vesmíru. Dočtete se o dějinách alchymie a vzniku moderní chemie, o látkách dobře známých, jako je uhlík, kyslík či voda, ale také o prvcích vzácných zemin, transuranech nebo subatomárních částicích.

Chcete si přečíst knihu?Důležité prvky: Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Matt Tweed. Číst Důležité prvky: Atomy, kvarky a jiné velké drobnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY