Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů

Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů - Stephanie Lang von Langen | I15cajalco.com

...či psů - Stephanie Lang von Langen. Vím, co mi chceš říct - Jak porozumět řeči psů autor: Lang von Langen Stephanie doporučená cena: 249 Kč naše cena:199Kč vim co mi chces rict_003 1/23/17 1:38 PM Stránka 1 ... Vím, co mi chceš říct - Jak porozumět řeči psů - Lang von ... ... . Stephanie Lang von Langen. Vím, co mi chceš říct Jak porozumět řeči psů Kniha: Vím, co mi chceš říct - Jak porozumět řeči psů - von Langen Stephanie Lang Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Vím, co mi chceš říct - Jak porozumět řeči psů ... jak dosáhnout nápravy. Autorka vystudovala psychologii zvířat a věnuje se dobrovolné záchranářské práci a výcviku kanisterapeutických psů. Vím, co ... porozumět - ABZ slovník českých synonym ... . Vím, co mi chceš říct - Jak porozumět řeči psů ... jak dosáhnout nápravy. Autorka vystudovala psychologii zvířat a věnuje se dobrovolné záchranářské práci a výcviku kanisterapeutických psů. Vím, co mi chceš říct - Jak porozumět řeči… Ohodnotit » Doporučit známemu » Vím, co mi chceš říct - Jak porozumět řeči psů Stephanie Lang von Langen. Běžná cena: Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů 247,-Není dostupné Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů Tato kniha není klasická kynologická příručka, je to průvodce problematikou komunikace mezi člověkem a psem a soustředí se na psychologii a intuitivní přístup k výchově psa. Objednávejte knihu Vím, co mi chceš říct - Jak porozumě...

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Lang von Langen
DIMENZE
4,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů.pdf

POPIS

Tato kniha není klasická kynologická příručka, je to průvodce problematikou komunikace mezi člověkem a psem a soustředí se na psychologii a intuitivní přístup k výchově psa. Dala by se přirovnat ke knihám světoznámého Cesara Millana. Autorka vysvětluje, které nesprávné předpoklady vedou k nejobecnějším nedorozuměním mezi psem a pánem, a ukazuje, jak dosáhnout nápravy. Autorka vystudovala psychologii zvířat a věnuje se dobrovolné záchranářské práci a výcviku kanisterapeutických psů.

Chcete si přečíst knihu?Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Lang von Langen. Číst Vím, co mi chceš říct: Jak porozumět řeči psů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY