Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví

Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví - Hilary Collinsová | I15cajalco.com

...ho programu Digitální kultura a kreativní průmysly (dále DKKP) je příprava vědeckovýzkumných pracovníků pro vzdělávací a kulturní instituce, zaměřené na výzkum důsledků a příležitostí spojených s rozšířením digitálních a síťových technologií s důrazem na potenciál jejich kreativního využití v umění a v aplikační ... Barrister & Principal - knihy | Databáze knih ... ... výzkum umění: představuje takové projekty, kdy je umění předmětem interpretativního či reflexivního výzkumu, jehož aktéři jsou odděleni od umělecké praxe a jehož cílem je vyvození teoretických závěrů o umění (např. výsledky kritického bádání v oblasti dějin umění, hudební vědy, divadelní vědy, literatury ... HENDL, Jan. Kvalitativní výzkum : základní metody a aplikace. Praha : Portál, 2005. 407 s. ISBN 80-7367-040-2. Publikace přibližuje hlavní zdroje metody kvalitativního výzkumu a představuje výzkumné plány v této oblasti. Hendl, Jan. Pře ... Kreativní výzkum | Books & Pipes ... . výsledky kritického bádání v oblasti dějin umění, hudební vědy, divadelní vědy, literatury ... HENDL, Jan. Kvalitativní výzkum : základní metody a aplikace. Praha : Portál, 2005. 407 s. ISBN 80-7367-040-2. Publikace přibližuje hlavní zdroje metody kvalitativního výzkumu a představuje výzkumné plány v této oblasti. Hendl, Jan. Přehled statistických metod zpracování dat: analýza a metaanalýza dat. Vyd. 1. Posláním čtyřletého doktorského programu Digitální kultura a kreativní průmysly (dále DKKP) je příprava vědeckovýzkumných pracovníků pro vzdělávací a kulturní instituce, zaměřené na výzkum důsledků a příležitostí spojených s rozšířením digitálních a síťových technologií s důrazem na potenciál jejich kreativního využití v umění a v aplikační ... Kreativní výzkum. ... Příručka Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví přispívá k hlubšímu porozumění roli výzkumu v kreativních průmyslech a vyzdvihuje jeho důležitost coby ... Jako další z řady klasických právnických děl vychází Teorie práva od prof. Františka Weyra z roku 1936. Kreativní výzkum : teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví / Hilary Collinsová ; přeložil Vít Mlejnek. -- První vydání. -- Praha : Institut umění - Divadelní ústav ; Brno : Barrister & Principal, 2017. -- 207 stran : ilustrace ; 23 cm. -- (Kultura & arts management) 0. Obsah 6 1 ÚVOD. 7 1.1 Úvodní slovo. 8 1.2 O DEPO2015. 10 1.3 Budova DEPO2015 a její využití. 14 1.4 Areál DEPO2015. 16 1.5 DEPO2015 ve vztahu k Plzni 2012" přispívají kulturní a kreativní odvětví k celkové zaměstnanosti 3 %, tj. 6,7 mil osob, Podíl na . HDP v kulturních a kreativních odvětvích činil 3,3 % z celkového HDP EU. (obr. č. 1) V roce 2003 . přispěla kulturní a kreativní odvětví k celkovému HDP EU (30 zemí) 2,6 %, což bylo více než např....

INFORMACE

AUTOR
Hilary Collinsová
DIMENZE
6,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví.pdf

POPIS

Příručka Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví přispívá k hlubšímu porozumění roli výzkumu v kreativních průmyslech a vyzdvihuje jeho důležitost coby způsobu potvrzení hodnoty tvůrčí činnosti. Jako užitečný průvodce postupy výzkumu k diplomové nebo disertační práci je kniha určena zejména studentům designu a designového managementu, architektury, marketingu, mediální komunikace, uměleckých oborů, humanitních a společenských věd a obchodních studií. Stejně dobře však může posloužit všem, kteří v těchto oblastech již působí. Hilary Collinsová má bohaté zkušenosti s výukou výzkumných metod a vedením diplomových a disertačních prací v oblasti designového managementu a obchodu v rámci tvůrčích odvětví v Evropě, zvláště ve Velké Británii, a na Blízkém východě. Ve vlastní výzkumné práci se zabývá především tématy identity a zastavěného prostředí a jejich vzájemným působením. V posledních letech se věnuje zkoumání sociálních inovací a jejich vlivu na roli profesionálních návrhářů.

Chcete si přečíst knihu?Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hilary Collinsová. Číst Kreativní výzkum: Teorie a praxe výzkumu v oblasti tvůrčích odvětví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY