Druhá šance pro košile

Druhá šance pro košile - Jana Harmachová | I15cajalco.com

...dložené košile. Na své si přijdou.. ... Druhá šance pro košile by Flexibooks - Issuu ... . Druhá šance pro košile - Harmachová, Jana ; Dámy ocení několik originálních modelů halenek, sukní a šatů. Malé parádnice se určitě budou cítit báječně v šatičkách přešitých z tátovy košile a ty úplně nejmenší ... Druhá šance pro košile Jana Harmachová Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 [email protected], www.grada.cz tel.: +420 234 264 401, fax: + ... Druhá šance pro košile - Jana Harmachová — Kniha.cz ... .grada.cz tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 jako svou 6517. publikaci Texty Jana Harmachová Fotografie na obálce Jana Harmachová Fotografie v knize Jana Harmachová, Marie Luňáková, Marie Králová Kresby Lenka ... Druhá šance pro košile Harmachová Jana. Druhá šance pro košile. Harmachová Jana. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění Mám zájem ... Druhá šance pro košile Návody pro začátečníky i pokročilé tentokrát na recyklování košil Jana Harmachová Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy Všechna práva...

INFORMACE

AUTOR
Jana Harmachová
DIMENZE
11,52 MB
NÁZEV SOUBORU
Druhá šance pro košile.pdf

POPIS

Stejně jako džínsy, i košile mohou dostat svou druhou šanci poté, co přestaly být módní, nebo se nějak v pračce srazily a majitel se do nich už nevejde. V knize najdete množství nápadů, střihů a návodů, jak odložené košile zpracovat. Dámy ocení několik originálních modelů halenek, sukní a šatů. Malé parádnice se určitě budou cítit báječně v šatičkách přešitých z tátovy košile a ty úplně nejmenší můžete obléct do kalhot z rukávů použité košile. Polštářky, zástěry, chňapky a mnoho dalších dílek poslouží třeba jako hezký a osobitý dárek.

Chcete si přečíst knihu?Druhá šance pro košile ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Harmachová. Číst Druhá šance pro košile Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY