Versailles - Králův sen

Versailles - Králův sen - Elizabeth Massie | I15cajalco.com

...oho z nejkrásnějších paláců v dějinách lidstva - francouzských Versailles ... Versailles - Králův sen ... . Král Ludvík XIV. je teprve na počátku své vlády a v nejisté a ... Versailles Králův sen od Elizabeth Massie v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Ulož.to je v Čechách a na Slovensku jedničkou pro svobodné sdílení souborů. Nahrávejte, sdílejte a stahujte zdarma. Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí. Versailles Králův sen Eli ... Versailles - Králův sen ... . Kredit umožní i stahování neomezenou rychlostí. Versailles Králův sen Elizabeth Massie. Zboží se již neprodává Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde. Autorka románové adaptace seriálu Tudorovci. Strhující historický román poodhaluje tajemství jednoho z nejkrásnějších paláců v dějinách lidstva - francouzských Versailles. ... Objednávejte knihu Versailles - Králův sen v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Titul Versailles - Králův sen od Massie Elizabeth, 9788024256665 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Králův sen Premiéra: 14. 12. 2014 na ČT2. Příběh Ludvíka XIV. Palác rozkoše Premiéra: 21. 12. 2014 na ČT2. Příběh nejzhýralejšího krále Ludvíka XV. Na úsvitu revoluce Premiéra: 2. 1. 2015 na ČT2. Sláva a tragika éry Ludvíka XVI. Celkem 3 díly. Sdílet Facebook Twitter E-mail. Odkaz. Vzestup a pád Versailles....

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Massie
DIMENZE
9,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Versailles - Králův sen.pdf

POPIS

Strhující historický román poodhaluje tajemství jednoho z nejkrásnějších paláců v dějinách lidstva – francouzských Versailles. Král Ludvík XIV. je teprve na počátku své vlády a v nejisté a nebezpečné době se rozhodne vyjádřit svou absolutní moc opulentní a nákladnou stavbou královského sídla. Díky intrikám a chytré manipulaci se mu daří držet na uzdě vzpurnou pařížskou šlechtu a na novém úchvatném dvoře je může mít všechny pěkně na očích. Jenže na bitevním poli politiky stačí jediné selhání, a králův sen se obrátí v prach.

Chcete si přečíst knihu?Versailles - Králův sen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Massie. Číst Versailles - Králův sen Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY