Pomeranče v podprsence: Příběh o holkách pro klukya o klucích pro holky

Pomeranče v podprsence: Příběh o holkách pro klukya o klucích pro holky - Ivona Březinová | I15cajalco.com

...ce (e-kniha) - Ivona Březinová - Může se do kluka s trapným jménem vůbec někdo zamilovat!?Medard Koukol je blázen do chemie a do Markéty ... Pomeranče v podprsence (Ivona Březinová) | Detail knihy ... ... . V jeho srdci je zaděláno na výbuchy podobně jako v jeho utajené laboratoři. City jsou zkrátk Kupte e-knihu Pomeranče v podprsence od Ivona Březinová na Martinus.cz. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % ... Příběh o holkách pro kluky a o klucích pro holky ... vzniklo v roku 1991 a postupne sa stalo jedným z najväčších vydavateľstiev v Českej republike a lídrom v oblasti odbornej literatúry ... Pomeranče v podprsence - Příběh o holkách pro kluky a o ... ... ... vzniklo v roku 1991 a postupne sa stalo jedným z najväčších vydavateľstiev v Českej republike a lídrom v oblasti odbornej literatúry ... Každý kluk musí složit svou první vlaštovku. A teprve ty, které mají svého pilota a každá létá jinak. Složte holčičí i klučičí tým a pusťte se do vlaštovkových závodů! Obsah balení: * 20 obrázků letadel * 20 obrázků s piloty * barevný ilustrovaný návod Vhodné pro děti od 7 let. Origami je japonské slovo ... Kompletní příručka přežití pro holky . O lásce, image, škole a hlavně o tom, jak zvládnout život v pohodě. Můžů přežít jenom na pizze? Je opravdu nutné se holit? Můžu se oblékat, jak chci? Čtivý, vtipný a neotřele ilustrovaný průvodce životem pro dospívající dívky je výjimečný v mnoha ohledech. Autor: Ivona Březinová Rok: 2017 ISBN: 9788027102624 NKP-CNB: cnb002879659 OKCZID: 127721990 Citace (dle ČSN ISO 690): BŘEZINOVÁ, Ivona. Pomeranče v podprsence: příběh o holkách pro kluky a o klucích pro holky. Vydání 3., v nakladatelství Grada Publishing 1. Praha: Bambook, 2017, 144 s. E-kniha: Pomeranče v podprsence (Ivona Březinová). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Pomeranče v podprsence. od Březinová Ivona z vydavateľstva GRADA Publishing, ... Příběh o holkách pro kluky a o klucích pro holky: Žáner: Pro děti od 11 let: ISBN: 978-80-271-0262-4: Vydanie: 1: Tovar posielame do 1 až 3 týždňov. Pomeranče v podprsence a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk...

INFORMACE

AUTOR
Ivona Březinová
DIMENZE
4,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Pomeranče v podprsence: Příběh o holkách pro klukya o klucích pro holky.pdf

POPIS

Nenechte si ujít román o dospívání a o první lásce od oceňované autorky. Medard Koukol má dvě slabosti – chemii a spolužačku Markétu. Ve své utajené laboratoři zkoumá nejen chemické sloučeniny, ale taky svoje zamilované srdce. Zatímco v kádinkách a zkumavkách to tajemně bublá, v Medardově hlavě to přímo vře. Jak vyjít se starší sestrou? Jak se vyrovnat s maminčinou nemocí? A hlavně jak získat krásnou Markétu? Zdá se, že láska je tvrdší oříšek než chemická rovnice. A obzvlášť když se jmenujete Medard. Může se do kluka s tak trapným jménem vůbec někdo zamilovat?

Chcete si přečíst knihu?Pomeranče v podprsence: Příběh o holkách pro klukya o klucích pro holky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivona Březinová. Číst Pomeranče v podprsence: Příběh o holkách pro klukya o klucích pro holky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY