3D kouzla z papíru

3D kouzla z papíru - Emily Gregory | I15cajalco.com

...ujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! 3D kouzla z papíru - neuveden ... Lištička z papíru - super jednoduché a roztomilé - YouTube ... . Rádi vyrábíte drobnosti z papíru, které potěší vás i vaše okolí? Chtěli byste vytvořit něco opravdu jedinečného, jen z kousků papíru, pomocí nůžek a šikovných rukou? Pak je tato knížka právě pro vás! Třicet krásných 3D leporel, vhodných jako pozvánky či přání, ohromí ... 3D kouzla z papíru, Vydavateľ: Svojtka CZ, Väzba: Paperback, Počet strán: 144, Rok vyd ... 3D kouzla z papíru - Emily Gregory, | Knihy Dobrovský ... ... 3D kouzla z papíru, Vydavateľ: Svojtka CZ, Väzba: Paperback, Počet strán: 144, Rok vydania:2017 3D kouzla z papíru od Svojtka v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. 3D kouzla z papíru - Rádi vyrábíte drobnosti z papíru, které potěší vás i vaše okolí? Chtěli byste vytvořit něco opravdu jedinečného, jen z kousků papíru, pomocí nůžek a šikovných rukou? Pak je tato knížka právě pro vás! Třicet krásných 3D leporel, v 3D kouzla z papíru - Svojtka&Co. Názorné postupy a šablony k vytvoření třiceti 3D leporel, vhodných jako drobné dárky, pozvánky či přání, která ohromí vtipem i něžnou krásou. 3D kouzla z papíru - Svojtka&Co. od authora a nakladatel... Oct 29, 2017 - Quilling - kouzla z papíru. Oct 29, 2017 - Quilling - kouzla z papíru. Oct 29, 2017 - Quilling - kouzla z papíru. Stay safe and healthy. Please practice hand-washing and social distancing, and check out our resources for adapting to these times. Dismiss Visit .. Saved ... Názorné postupy a šablony k vytvoření třiceti 3D leporel, vhodných jako drobné dárky, pozvánky či přání, která ohromí vtipem i nežnou krásou. Informace k aktuální situaci: Pracujeme bezpečně. Roušky a rukavice jsou pro nás samozřejmostí. ... 3D kouzla z papíru. Názorné postupy a šablony k vytvoření třiceti 3D leporel, vhodných jako drobné dárky, pozvánky či přání, která ohromí vtipem i něžnou krásou. 3D kouzla z papíru — Kniha.cz Tento web používá soubory cookie. Papír je úžasný vynález. Neslouží však jen na psaní, ale dají se z něj udělat i zajímavé papírové skládačky - papírové letadla, lodě, zvířata. Z papíru se dají vyrobit i nádherné dekorace a doplňky. Nabízíme Vám pestrou paletu videonávodu, z nichž se dozvíte jak na to....

INFORMACE

AUTOR
Emily Gregory
DIMENZE
12,70 MB
NÁZEV SOUBORU
3D kouzla z papíru.pdf

POPIS

Rádi vyrábíte drobnosti z papíru, které potěší vás i vaše okolí? Chtěli byste vytvořit něco opravdu jedinečného, jen z kousků papíru, pomocí nůžek a šikovných rukou? Pak je tato knížka právě pro vás! Třicet krásných 3D leporel, vhodných jako pozvánky či přání, ohromí adresáty svou něžnou krásou i vtipnými detaily. Jednoduché a názorné postupy i přiložené šablony vás povedou krok za krokem od těch nejjednodušších po velmi důmyslná otáčivá či jinak pohyblivá leporela - barevný kolotoč jako pozvánka na dětskou oslavu, romantické srdce k výročí nebo veselá pohlednice z cest. Tato přání jistě neskončí někde na hromádce papíru, ale budou dělat radost dlouho po události, na niž zvaly.

Chcete si přečíst knihu?3D kouzla z papíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Emily Gregory. Číst 3D kouzla z papíru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY