Vzpomínky převážně nevážně: aneb co na mořích zažil český námořník

Vzpomínky převážně nevážně: aneb co na mořích zažil český námořník - Jiří Verner | I15cajalco.com

...ích lodích, na nichž se autor plavil po celý svůj pracovní život ... Plavby lodi po vltave | Sleviste.cz ... . Volné pokračování již vydané publikace nazvané Vzpomínky převážně nevážně aneb co na našich lodích zažil český námořník Jiří Verner, vydané na jaře 2017 v nakladatelství Mare-Czech. Vzpomínky převážně nevážně od Jiří Verner v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Vzpomínky námořníka České námořní pla ... Mare-Czech - knihy | Databáze knih ... . Ověřeno zákazníky. Vzpomínky námořníka České námořní plavby Jiřího Vernera Vzpomínky převážně vážně aneb co na mořích raději nezažil český námořník. Vzpomínky mořem vonící ... Vzpomínky převážně nevážně: aneb co na mořích zažil český námořník. Jak jsem se stal námořníkem. S kotvou na čepici 2. Start 55 - II. díl. Tato kniha tak přináší komplexní pohled na život na námořních lodích, na nichž se autor plavil po celý svůj pracovní život. Volné pokračování již vydané publikace nazvané Vzpomínky převážně nevážně aneb co na našich lodích zažil český námořník Jiří Verner, vydané na jaře 2017 v nakladatelství Mare-Czech. Tato kniha tak přináší komplexní pohled na život na námořních lodích, na nichž se autor plavil po celý svůj pracovní život. Volné pokračování již vydané publikace nazvané Vzpomínky převážně nevážně aneb co na našich lodích zažil český námořník Jiří Verner, vydané na jaře 2017 v nakladatelství Mare-Czech. Kniha na prodej: Verner, Jiří: Vzpomínky převážně nevážně: aneb co na mořích zažil český námořník, 2017. Cena 55 Kč. Antikvariát 11 Vzpomínky převážně nevážně: aneb co na mořích zažil český námořník (978-80-88215-00-4) Kniha - autor Jiří Verner, 100 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Ne každému se splní jeho klukovská touha. Jiřímu Vernerovi se to povedlo. Stal se námořníkem. Vzpomínky převážně nevážně aneb co na mořích zažil český námořník Jiří Verner Ne každému se splní jeho klukovská touha. Jiřímu Vernerovi se to povedlo. Stal se námořníkem. Tato kniha t...

INFORMACE

AUTOR
Jiří Verner
DIMENZE
12,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzpomínky převážně nevážně: aneb co na mořích zažil český námořník.pdf

POPIS

Ne každému se splní jeho klukovská touha. Jiřímu Vernerovi se to povedlo. Stal se námořníkem. Začal od píky, vystudoval Vysokou námořní školu v Oděse, postupoval ve funkcích a nakonec se stal jedním ze zhruba 140 velitelů Československé námořní plavby – kapitánem dálné plavby. Cesty lodí, na kterých sloužil, vedly celým světem. Jak plavba samotná, tak postoje v přístavech přinášely zážitky tu veselé, tu nepříliš příjemné, ba někdy velice náročné. Knížka, kterou držíte v rukou, obsahuje příběhy rázu převážně humorného, počínaje studii v Oděse až po zážitky z míst našemu kontinentu vzdálených. Plavba po moři není vždy jen příjemná, i v době kovových lodí musí být námořníci z ocele, aby zvládli silné bouře, černé pasažéry, obranu před piráty, ale i vztahy mezi lidmi, které po měsíce poutá omezený lodní prostor.

Chcete si přečíst knihu?Vzpomínky převážně nevážně: aneb co na mořích zažil český námořník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Verner. Číst Vzpomínky převážně nevážně: aneb co na mořích zažil český námořník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY