Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů

Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů - Margaret Ann Lembo | I15cajalco.com

...t Ann Lembo — Kniha.cz Tento web používá soubory cookie ... Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů ... . Tahle kniha si mě našla sama a to díky mé ženě, která mi ji darovala na základě doporučení její kolegyně z práce. Dozvědět se toho co nejvíce ze světa minerálů je teď opravdu snadnější a to díky této knize Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů. Kniha: Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů (Margaret Ann Lembo). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve ... Základní krystalů, minerálů a drahých kamenů od 424 Kč ... ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů 2017; Andělé drahých kamenů 2016; Podobné knihy. Skrytá moc drahých kamenů 2011; Kameny od A do Z 2006; Nový lexikon drahých kamenů 2004; Kniha Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů je v Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů od Margaret Ann Lembo v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. > Naučná a odborná literatura > Zdravý životní styl > Alternativní medicína, léčitelství > Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů. Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů Margaret Ann Lembo. Zboží se již neprodává ... Zlepšete svůj život po všech stránkách: psychické, fyzické i duchovní s touto knihou o 160 snadno dostupných krystalech, minerálech a drahých kamenech. Kniha obsahuje 190 barevných fotografií a praktické informace o každém kameni. Každá stránka vám poskytuje tyto informace: název kamene, jeho vlastnosti, barvy, odpovídající čakry, planety, prvky, znamení zvěrokruhu ... ZÁKLADNÍ KNIHA KRYSTALŮ,MINERÁLŮ A DRAHÝCH KAMENŮ. ZÁKLADNÍ KNIHA KRYSTALŮ,MINERÁLŮ A DRAHÝCH KAMENŮ. Autor: Lembo: Nakladatel: Omega: EAN ... Zlepšete svůj život...

INFORMACE

AUTOR
Margaret Ann Lembo
DIMENZE
10,91 MB
NÁZEV SOUBORU
Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů.pdf

POPIS

Zlepšete svůj život po všech stránkách: psychické, fyzické i duchovní s touto knihou o 160 snadno dostupných krystalech, minerálech a drahých kamenech. Kniha obsahuje 190 barevných fotografií a praktické informace o každém kameni. Každá stránka vám poskytuje tyto informace: název kamene, jeho vlastnosti, barvy, odpovídající čakry, planety, prvky, znamení zvěrokruhu, numerologický význam a mentální, emocionální, fyzické a duchovní použití daného kamene. Margaret Ann Lembo také napsala pro každý kámen pozitivní afirmace. Naučte se, jak kameny čistit, pečovat o ně a používat je při léčení, věštbách a pro vlastní duchovní probuzení a osobní rozvoj.

Chcete si přečíst knihu?Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Margaret Ann Lembo. Číst Základní kniha krystalů, minerálů a drahých kamenů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY