Šťastné a úspěšné dítě: Jak vychovat génia

Šťastné a úspěšné dítě: Jak vychovat génia - Andrew Fuller | I15cajalco.com

...tor: Fuller, Andrew Nakladatel: Esence EAN: 9788075491756 ISBN: 978-80-7549-175-6 Originál: Unlocking Your Child's Genius Překlad: Ondryášová, Jitka Popis: 1× kniha, vázaná, 288 stran, česky Šťastné a úspěšné dítě: Jak vychovat génia Andrew Fuller Nakladatel: Esence 2016 Úvodní stránka Dítě a rodina Výchova a rodina Šťastné a úspěšné dít ... Literatura jak vychovat dite | Sleviste.cz ... ... Šťastné a úspěšné dítě ... populace, že chybovat je špatné či že genialita je dědičná - a ve své knize shromáždil rady a techniky, jak rodiče mohou své děti rozvíjet. Šťastné a úspěšné dítě - Fuller, Andrew ; Návody pro rodiče, jak vychovávat děti, aby se u nich vyvíjel jejich přirozený talent. Vzdělání dětí je v současnosti zaměřeno více na konkrétní ... Šťastné a úspěšné dítě - Andrew Fuller | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... populace, že chybovat je špatné či že genialita je dědičná - a ve své knize shromáždil rady a techniky, jak rodiče mohou své děti rozvíjet. Šťastné a úspěšné dítě - Fuller, Andrew ; Návody pro rodiče, jak vychovávat děti, aby se u nich vyvíjel jejich přirozený talent. Vzdělání dětí je v současnosti zaměřeno více na konkrétní znalosti a data než na rozvoj ... Šťastné a úspěšné dítě. Jak vychovat génia - Andrew Fuller: Krátky popis: Exkluzívní produkt Šťastné a úspěšné dítě.Jak vychovat génia - Andrew Fuller od výrobce Esence u nás najdete téměř zadarmo od 199 Kč : Obvyklá cena Vzdělání dětí je v současnosti zaměřeno více na konkrétní znalosti a data než na rozvoj důležitých obecných schopností, jako je cílevědomost, odhodlání pouštět se do náročných úkolů, schopnost poučit se z vlastních chyb a uvažovat netradičně. Autor vyvrací některé zažité mýty - že míra inteligence je vrozená, že geniální a kreativní je jen malé ... Contents To nejdůležitější, co dítěti můžete dát 7 Úvod 9 1 Vaše úloha: Rozvíjení génia 15 2 Mozek génia 35 3 Určení génia vašeho dítěte 50 4 Zvýšení soustředění 59 5 Jak efektivně přemýšlet 89 6 Jak naučit děti plánovat 119 7 Jak se zdokonalit v u...

INFORMACE

AUTOR
Andrew Fuller
DIMENZE
11,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Šťastné a úspěšné dítě: Jak vychovat génia.pdf

POPIS

Vzdělání dětí je v současnosti zaměřeno více na konkrétní znalosti a data než na rozvoj důležitých obecných schopností, jako je cílevědomost, odhodlání pouštět se do náročných úkolů, schopnost poučit se z vlastních chyb a uvažovat netradičně. Autor vyvrací některé zažité mýty – že míra inteligence je vrozená, že geniální a kreativní je jen malé procento populace, že chybovat je špatné či že genialita je dědičná – a ve své knize shromáždil rady a techniky, jak rodiče mohou své děti rozvíjet.

Chcete si přečíst knihu?Šťastné a úspěšné dítě: Jak vychovat génia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Fuller. Číst Šťastné a úspěšné dítě: Jak vychovat génia Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY