10 kroků k (skoro) perfektnímu rodičovství: Připravte své děti na život jaký je

10 kroků k (skoro) perfektnímu rodičovství: Připravte své děti na život jaký je - Mary Ellen Renna | I15cajalco.com

...Renna. Když se budete řídit touto knihou, vaše děti vám v dospělosti poděkuj ... Liptovská knižnica ... ... „Jedním z důvodů, proč předsevzetí cvičit od Nového roku mívají jepičí život, je, že většinou nevycházejí z vnitřní potřeby. Najít skutečnou motivaci může být obtížné, ale jakmile se to podaří, zbylých devět kroků k úspěchu ve fitness už zvládnete snáz," říká mentální koučka a psycholožka se zaměřením na vrcholový sport Kamila Jetmarová. Je dobré, když rodič dítě respektuje, ale vyloženě kamarádský vztah by mez ... 10 kroků k (skoro) perfektnímu rodičovství: Připravte své ... ... . Je dobré, když rodič dítě respektuje, ale vyloženě kamarádský vztah by mezi nimi být neměl. Děti potřebují, aby rodič fungoval jako autorita, aby byla jasně daná pravidla a hranice, které se neporušují. Jde to i vyloženě po dobrém, na prušáckou výchovu můžete zapomenout. Na internetu se objevilo video, na kterém je vidět jak strážník městské policie udeřil mladou ženu. Podle ženy, prý nedošlo k žádnému urážení ani jinému napadnutí. Na videu však není jasné, co situaci předcházelo. Policie předala případ k vyšetření nezávislému orgánu. Video natočila kamarádka napadené. Na videu je slyšet jak strážník říká: „To si ... Vítány jsou určitě i Vaše děti, pro které je zde nachystáno velké množství aktivit a zábavy - stejně jako pro dospěláky :-) Se mnou osobně se můžete "potkat" v pátek od 12.00 do 13.30 v Hradním sále, kde budu s dalšími účinkujícími diskutovat na téma: Respekt k porodu, láska v rodičovství i ve výchově. V neděli ... Ok, dobře. Je toho spousta, co musíte zvládnout. Dobře, někdy nemáte náladu, jsou jiné priority a musíte si vybírat, co zvládnout dřív. A stejně, i když si uděláte časovou rezervu, napíšete si týdenní seznamy úkolů, dopadne to pokaždé stejně. Je skoro půlnoc a vy doděláváte resty. Celý život Ryb je založen na spoustě snů, z nichž se jim samozřejmě některé nepodaří splnit. Když se jim potom narodí jejich vlastní dítě, je to jasné: vše, co se nepodařilo jim, se jim podaří prostřednictvím jejich dětí - a to i v případě, kdy jsou tomu přirozené sklony dětí na hony vzdáleny. Takové dítě Býk, které pro svůj život potřebuje pevné ......

INFORMACE

AUTOR
Mary Ellen Renna
DIMENZE
9,55 MB
NÁZEV SOUBORU
10 kroků k (skoro) perfektnímu rodičovství: Připravte své děti na život jaký je.pdf

POPIS

Když se budete řídit touto knihou, vaše děti vám v dospělosti poděkují Tahle knížka je naprosto výjimečným průvodcem hlavou a srdcem dítěte 21. století. Autorka je špičková dětská psycholožka s mnohaletou praxí a současně milující matka tří dětí. Můžete si tedy být jisti, že ví, o čem mluví. Její rady zní pro generaci dnešních otců a matek možná trochu kacířsky, pomohou však uchránit vaše děti před frustracemi, které pronásledují ty, jimž rodiče nedokázali dát pevné mantinely, nenaučili je, že jedno zklamání neznamená konec světa a nevysvětlili jim, že nejsou na světě sami.

Chcete si přečíst knihu?10 kroků k (skoro) perfektnímu rodičovství: Připravte své děti na život jaký je ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mary Ellen Renna. Číst 10 kroků k (skoro) perfektnímu rodičovství: Připravte své děti na život jaký je Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY