Šťastné a úspěšné dítě: Jak vychovat génia

Šťastné a úspěšné dítě: Jak vychovat génia - Andrew Fuller | I15cajalco.com

...špatné či že genialita je dědičná - a ve své knize shromáždil rady a techniky, jak rodiče mohou své děti rozvíjet ... Literatura jak vychovat dite | Sleviste.cz ... . Šťastné a úspěšné dítě - Fuller, Andrew ; Návody pro rodiče, jak vychovávat děti, aby se u nich vyvíjel jejich přirozený talent. Vzdělání dětí je v současnosti zaměřeno více na konkrétní znalosti a data než na rozvoj ... Šťastné a úspěšné dítě. Jak vychovat génia - Andrew Fuller: Krátky popis: Exkluzívní produkt Šťastné a úspěšné dítě.Jak vychovat génia ... Šťastné a úspěšné dítě - Andrew Fuller | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Jak vychovat génia - Andrew Fuller: Krátky popis: Exkluzívní produkt Šťastné a úspěšné dítě.Jak vychovat génia - Andrew Fuller od výrobce Esence u nás najdete téměř zadarmo od 199 Kč : Obvyklá cena Vzdělání dětí je v současnosti zaměřeno více na konkrétní znalosti a data než na rozvoj důležitých obecných schopností, jako je cílevědomost, odhodlání pouštět se do náročných úkolů, schopnost poučit se z vlastních chyb a uvažovat netradičně. Autor vyvrací některé zažité mýty - že míra inteligence je vrozená, že geniální a kreativní je jen malé ... Contents To nejdůležitější, co dítěti můžete dát 7 Úvod 9 1 Vaše úloha: Rozvíjení génia 15 2 Mozek génia 35 3 Určení génia vašeho dítěte 50 4 Zvýšení soustředění 59 5 Jak efektivně přemýšlet 89 6 Jak naučit děti plánovat 119 7 Jak se zdokonalit v umění rozhodnout se 134 8 Motivace, vytrvalost a pevná vůle 149 9 Jak si vybudovat pozitivní mysl ... Jak vychovat génia. FULLER Andrew. Info: Euromedia Group - Esence, 2017 (1.) - váz., 288 str. ... jak rodiče mohou své děti rozvíjet. Tweet. Po přihlášen ... Recenze produktu Šťastné a úspěšné dítě. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. 2017 Soutěž o 3 výtisky knihy Šťastné a úspěšné dítě - Jak vychovat génia 2017-04-09T19:55:39+02:00 Všem rodičům, prarodičům a dalším blízkým příbuzným dětí je určena kniha Andrewa Fullera Šťastné a úspěšné dítě - Jak vychovat génia. Šťastné a úspěšné dítě - Jak vychovat génia kniha od: Andrew Fuller. 85 % ... Kniha Šťastné a úspěšné dítě - Jak vychovat génia je v. Právě čtených: 1x: Přečtených: 5x: Knihotéce: 2x: Chystám se číst: 4x: C...

INFORMACE

AUTOR
Andrew Fuller
DIMENZE
5,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Šťastné a úspěšné dítě: Jak vychovat génia.pdf

POPIS

Vzdělání dětí je v současnosti zaměřeno více na konkrétní znalosti a data než na rozvoj důležitých obecných schopností, jako je cílevědomost, odhodlání pouštět se do náročných úkolů, schopnost poučit se z vlastních chyb a uvažovat netradičně. Autor vyvrací některé zažité mýty – že míra inteligence je vrozená, že geniální a kreativní je jen malé procento populace, že chybovat je špatné či že genialita je dědičná – a ve své knize shromáždil rady a techniky, jak rodiče mohou své děti rozvíjet.

Chcete si přečíst knihu?Šťastné a úspěšné dítě: Jak vychovat génia ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrew Fuller. Číst Šťastné a úspěšné dítě: Jak vychovat génia Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY