Jmenuji se Lucy Bartonová

Jmenuji se Lucy Bartonová - Elizabeth Stroutová | I15cajalco.com

...pe Název: Jmenuji se Lucy Bartonová. Autor: Elizabeth Stroutová ... Jmenuji se Lucy Bartonová | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Společenské romány; ISBN: 978-80-267-0830-8. EAN: 9788026708308. Objednací kód: NA275124 Jmenuji se Lucy Bartonová Elizabeth Strout. ... Lucy vyrůstala v chudobě s milující matkou a násilnickým otcem. Mezi dětmi byla terčem posměšků a jejím jediným přítelem byl strom v poli. Získala ale stipendium a věřila, že díky studiu unikne drsn ... Strout, Elizabeth: Jmenuji se Lucy Bartonová - iLiteratura.cz ... . Získala ale stipendium a věřila, že díky studiu unikne drsnému okolí i své minulosti. Po letech, kdy zdánlivě na svou rodinu ... Jmenuji se Lucy Bartonová Elizabeth Stroutová . Zboží se již neprodává ... Nečekaně se ale objevila matka a Lucy s překvapením zjistila, že některá pouta se nepřetrhnou nikdy. Autor Stroutová Elizabeth Druh Kniha ... Ahoj :-) Užijte si book haul za duben, sice pouhých 5 knih, ale stojí za to! Kniha zrcadel: http://www.martinus.cz/?uItem=260584 Rekviem za Pluto: Obálka knihy Jmenuji se Lucy Bartonová | foto: Nakladatelství Motto, MAFRA. Hlavní hrdinka Lucy se po operaci slepého střeva kvůli infekci pomalu zotavuje a musí zůstat o několik dní déle v nemocnici. Tam za ní nečekaně přijíždí matka, se kterou se léta neviděla. Z úspěšné a sebevědomé newyorské spisovatelky se v tu ......

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Stroutová
DIMENZE
11,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Jmenuji se Lucy Bartonová.pdf

POPIS

Jsou pouta, která nepřetrháte, ať se snažíte sebevíc... Působivý román od autorky, která dostala Pulitzerovu cenu. Osamělost byla to první, co poznala… Lucy vyrůstala v chudobě s milující matkou a násilnickým otcem. Mezi dětmi byla terčem posměšků a jejím jediným přítelem byl strom v poli. Získala ale stipendium a věřila, že díky studiu unikne drsnému okolí i své minulosti. Po letech, kdy zdánlivě na svou rodinu zapomněla, se ocitla na delší dobu v nemocnici. Nečekaně se ale objevila matka a Lucy s překvapením zjistila, že některá pouta se nepřetrhnou nikdy.

Chcete si přečíst knihu?Jmenuji se Lucy Bartonová ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Stroutová. Číst Jmenuji se Lucy Bartonová Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY