Cvičení pro zdravá záda - anatomie: Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce

Cvičení pro zdravá záda - anatomie: Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce - Philip Striano | I15cajalco.com

...dý. Cvičení pro zdravá záda - anatomie ... Cvičení pro zdravá záda ANATOMIE | KNIHCENTRUM.cz ... . Hasičská vozidla. Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce. Česká a slovenská hasičská technika od roku 1904 do současnosti Cvičení pro zdravá záda - anatomie. Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce. 339,00 Kč 308,18 Kč bez DPH Strečink - anatomie. Váš ilustrovaný průvodce ke zvýšení pružnosti vašeho těla. 419,00 Kč 380,91 Kč bez DPH Běhání - ... Cvičení Pro Zdravá Záda Anatomie Aby Záda Nebolela ... ... . 419,00 Kč 380,91 Kč bez DPH Běhání - anatomie. Váš ilustrovaný průvodce pro zlepšení síly, rychlosti a vytrvalosti v ... Kupte knihu Cvičení pro zdravá záda ANATOMIE (Philip Striano) s 24 % slevou za 337 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Cvičení pro zdravá záda ANATOMIE: Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce (978-80-264-1391-2) 376 Kč Doprava: 7 = 383 Cvičení pro zdravá záda ANATOMIE: Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce (978-80-264-1391-2) Kniha - autor Philip Striano, 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kompletní program pro prevenci potíží a zlepšení zdravotního stavu zad, který obsahuje cvičení, jež pomáhají protahovat, posilovat a zpevňovat zádové svalstvo - od hlavy až po kostrč. Cvičení pro zdravá záda . 16,49 € ... Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce . Philip Striano; ... CPRESS, 2017. Na sklade. Vydavateľstvo CPRESS, 2017. Edícia Anatomie. Kompletní program pro prevenci potíží a zlepšení zdravotního stavu zad, který obsahuje cvičení, jež pomáhají protahovat, posilovat a ... Kniha: Cvičení pro zdravá záda - anatomie (dr. Philip Striano) [CZ](Philip Striano) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Cvičení pro zdravá záda - anatomie. Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce. Cvičení pro zdravá záda ANATOMIE: Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce (978-80-264-1391-2) Kniha - autor Philip Striano, 160 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Kompletní program pro prevenci potíží a zlepšení zdravotního stavu zad, který obsahuje cvičení, jež pomáhají protahovat, posilovat a zpevňovat zádové svalstvo - od hlavy až po kostrč. Kupte knihu Cvičení pro zdravá záda od Philip Striano na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Anatomie - ilustrovaný průvodce: Druh tovaru: Kniha: Podtitul: Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce. Žáner: zdravý životný štýl, zdravie pre každého, šport a fitnes, alternatívna medicína: ISBN: 978-80-264-1391-2...

INFORMACE

AUTOR
Philip Striano
DIMENZE
6,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Cvičení pro zdravá záda - anatomie: Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce.pdf

POPIS

Kompletní program pro prevenci potíží a zlepšení zdravotního stavu zad, který obsahuje cvičení, jež pomáhají protahovat, posilovat a zpevňovat zádové svalstvo – od hlavy až po kostrč. Každý cvik obsahuje srozumitelný návod doplněný barevnými fotografiemi a anatomickými ilustracemi, na nichž jsou zvýrazněny svaly, které tímto pohybem posilujete. Díky tomu si dokážete sami vybrat ty nejvhodnější cviky. Autor Dr. Philip Striano je sportovní lékař a silový a kondiční specialista. 

Chcete si přečíst knihu?Cvičení pro zdravá záda - anatomie: Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip Striano. Číst Cvičení pro zdravá záda - anatomie: Aby záda nebolela. Ilustrovaný praktický průvodce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY