Houževnatost – Síla vytrvalosti a vášně

Houževnatost – Síla vytrvalosti a vášně - Angela Duckworthová | I15cajalco.com

...worthová. Read this book using Google Play Books app on your PC, android, iOS devices ... Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně - bazar | Databáze ... ... . Download for offline reading, highlight, bookmark or take notes while you read Houževnatost: Síla vytrvalosti a vášně. Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně autor: Duckworthová Angela dopor. cena: 369 K ... Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně - Detaily knihy: Detaily knihy: Autor: Angela Duckworthová: Počet stran: 344: Rok vydání: 2017: Typ vazby: Brožovaná Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně Červen 8, 2019 • Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně Angela Duckworthová Řadí se mezi ... PodniKavka | Červen 8, 2019 Kupte knihu Houževnatost od Angela Duckworth na Mart ... Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně - bazar | Databáze ... ... ... PodniKavka | Červen 8, 2019 Kupte knihu Houževnatost od Angela Duckworth na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně ... základní ingrediencí všech vynikajících výkonů je houževnatost - kombinace dlouhodobé vášně pro jeden životní cíl a vytrvalosti. Na desítkách příkladů slavných i běžných lidí ukazuje, že právě houževnatost rozhoduje o úspěchu člověka v životě mnohem víc ... Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně ... jak díky kombinaci vytrvalosti a vášně dosáhnout svého cíle. Když obdivujeme špičkové sportovce, umělce, vědce, podnikatele či šéfkuchaře, často si říkáme: „Ten má ale talent!" Průkopnická psycholožka Angela Duckworthová zastává jiný názor: základní ... Hledáte Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně od Angela Duckworthová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Podnázev: Síla vytrvalosti a vášně - Tato kniha neobsahuje žádný zázračný recept na rychlý úspěch, ať již profesní, umělecký, či sportovní. Jste-li však ochotni investovat do své budoucnosti skutečné úsilí, je ... Pak právě v odbornou veřejností i čtenáři oceňované Houževnatosti najdete ideálního průvodce, jak díky kombinaci vytrvalosti a vášně dosáhnout svého cíle. Když obdivujeme špičkové sportovce, umělce, vědce, podnikatele či šéfkuchaře, často si říkáme: „Ten má ale talent!" Houževnatost Síla vytrvalosti a vášně ... kombinace dlouhodobé vášně pro jeden životní cíl a vytrvalosti. Na desítkách příkladů slavných i běžných lidí ukazuje, že právě houževnatost rozhoduje o úspěchu člověka v životě mnohem víc než jeho vrozený talent či inteligence. Duckworthová své poznatky opírá o ... Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně ... jak díky kombinaci vytrvalosti a vášně dosáhnout svého cíle. Když obdivujeme špičkové sportovce, umělce, vědce, podnikatele či šéfkuchaře, často si říkáme: „Ten má ale talent!" Průkopnická psycholožka Angela Duckworthová zastává jiný názor: základní ... Více o e-knize Houževnatost - Síla vytrvalosti a vášně "Tato kniha neobsahuje žádný z...

INFORMACE

AUTOR
Angela Duckworthová
DIMENZE
5,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Houževnatost – Síla vytrvalosti a vášně.pdf

POPIS

Chcete být úspěšní, ale zároveň chápete, že na vrchol žádné zkratky nevedou? Pak právě v odbornou veřejností i čtenáři oceňované Houževnatosti najdete ideálního průvodce, jak díky kombinaci vytrvalosti a vášně dosáhnout svého cíle. Když obdivujeme špičkové sportovce, umělce, vědce, podnikatele či šéfkuchaře, často si říkáme: „Ten má ale talent!“ Průkopnická psycholožka Angela Duckworthová zastává jiný názor: základní ingrediencí všech vynikajících výkonů je houževnatost – kombinace dlouhodobé vášně pro jeden životní cíl a vytrvalosti. Na desítkách příkladů slavných i běžných lidí ukazuje, že právě houževnatost rozhoduje o úspěchu člověka v životě mnohem víc než jeho vrozený talent či inteligence. Duckworthová své poznatky opírá o desetiletí práce, množství vědec-kých studií, ale i hloubkových rozhovorů s mimořádně úspěšnými osobnostmi. Svou knihu však rozhodně nepsala jako skleníkovou květinku pro akademický svět. Naopak, Houževnatost je mimořádně čtivá a praktická kniha, která přináší zcela konkrétní rady, jak naplnit potenciál sebe sama či svých dětí.

Chcete si přečíst knihu?Houževnatost – Síla vytrvalosti a vášně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Angela Duckworthová. Číst Houževnatost – Síla vytrvalosti a vášně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY