Diagnóza: učitelka

Diagnóza: učitelka - Gabriela Falcová | I15cajalco.com

...komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení ... Diagnóza učitelka 2 - Úča na cestách Nakladatelství Triton ... ... . ... Koupit Koupit eknihu. Vrátit se ve čtyřiceti letech do školy s partou kamarádek je námět na knížku. Zejména pokud se jedná o učitelky. Hnány vidinou červeného diplomu hrdinně absolvují všechny povinné předměty a při hodinách sportovní a hudební výchovy podávají výkony za hranicí vlastních možností. Hledáte Diagnóza: učitelka od Gabriela Falcová? Dnes objednáte, zítra ... Diagnóza: učitelka (Ukázka, strana 99) by Kosmas-CZ - Issuu ... . Hledáte Diagnóza: učitelka od Gabriela Falcová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Diagnóza: učitelka Autor: Anna Třešňákov ... Vůbec jí nebavila a nerozuměla jí. A měla neodbytný pocit, že holčička paní učitelka má nějaký problém. Že ta velká záliba ve hře na školu spočívá v potřebě ovládat a manipulovat jiné. A že jí možná doma nemá někdo dost rád a proto potřebuje být milovaná a ... Diagnóza učitelka 2 - ...

INFORMACE

AUTOR
Gabriela Falcová
DIMENZE
9,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Diagnóza: učitelka.pdf

POPIS

Vrátit se ve čtyřiceti letech do školy je jízda. Vrátit se ve čtyřiceti letech do školy s partou kamarádek je námět na knížku. Zejména pokud se jedná o učitelky. Hnány vidinou červeného diplomu hrdinně absolvují všechny povinné předměty a při hodinách sportovní a hudební výchovy podávají výkony za hranicí vlastních možností.S nadsázkou vylíčené příběhy z každodenního života vás pobaví, ale i přesvědčí o tom, že v životě je nejdůležitější mít skvělé přátele a rodinu, na kterou se můžeme spolehnout. Hlavně však po přečtení knihy definitivně pochopíte, že povolání učitelky je skutečně diagnózou.

Chcete si přečíst knihu?Diagnóza: učitelka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gabriela Falcová. Číst Diagnóza: učitelka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY