Školnice Valerie v podezření

Školnice Valerie v podezření - Zuzana Pospíšilová | I15cajalco.com

...likace vypráví o netradičních okamžicích a příhodách, které zažívá hlavní protagonista příběhu Martin, žák ... Školnice Valerie: Školnice Valerie v podezření - Zuzana ... ... ... Knížka Zuzany Pospíšilové Školnice Valerie v podezření od vydavatelství Grada Publishing, a.s. pod značkou Bambook si na první pohled získala nejen mě, ale hlavně mojí starší dceru.Nejvíce k tomu přispěly krásné a poutavé obrázky od ilustrátorky Zuzany Osako.. Tato kouzelná publikace vypráví o netradičních okamžicích a příhodách, které zažívá hlavní ... Školnice Val ... Školnice Valerie: Školnice Valerie v podezření - Zuzana ... ... .. Tato kouzelná publikace vypráví o netradičních okamžicích a příhodách, které zažívá hlavní ... Školnice Valerie v podezření je první knihou ze série. Brzy vyjde kniha Školnice Valerie odhalena a Školnice Valerie se ujímá vedení. Ukázka z knihy. První hodina „Třeba ti je tam dala ráno máma a ty sis jich jenom nevšiml," mávl rukou Šimon nad záhadou Martinových bačkor. Ve srovnání s pátou ZŠ na kraji města jsou všechny školy ráj na zemi. Do téhle školy se nikdo netěší. Učitelé tu mají v popisu práce jen rozdávat pětky a poznámky a tvářit se kysele. Jednoho dne ale ve školních dveřích stojí Valerie - krásná mladá... Zuzana Pospíšilová ŠKOLNICE VALERIE V PODEZŘENÍ Vydala Grada Publishing, a.s., pod značkou U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 6455. publikaci Ilustrace Zuzana Osako Odpovědná redaktorka Helena Varšavská Sazba a zlom Antonín Plicka Zpracování obálky Antonín Plicka ... Učitelé tu mají v popisu práce jen rozdávat pětky a poznámky a tvářit se kysele. Jednoho dne ale ve školních dveřích stojí Valerie - krásná mladá školnice. Pěkně podezřelé stvoření, je úplně jiná než všichni ostatní. Školnice Valerie v podezření Autor: Pospíšilová, Zuzana Nakladatel: Bambook EAN: 9788027101351 ISBN: 978-80-271-0135-1 Ilustrace: Osako, Zuzana Popis: 1× kniha, vázaná, 72 stran, česky Rozměry: 17 × 22 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) Kniha Školnice Valerie v podezření Přidat komentář. Greena. 09.01.2019. Martin jde v září do školy do páté třídy a strašně se mu tam nechce, protože ví, že to zase bude hrůza, jak na děti budou učitelé zlí. ... Školnice Valerie v podezření . 8,76 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Školnice Valerie v pod...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
3,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Školnice Valerie v podezření.pdf

POPIS

Ve srovnání s pátou ZŠ na kraji města jsou všechny školy ráj na zemi. Do téhle školy se nikdo netěší. Učitelé tu mají v popisu práce jen rozdávat pětky a poznámky a tvářit se kysele. Jednoho dne ale ve školních dveřích stojí Valerie – krásná mladá školnice. Pěkně podezřelé stvoření, je úplně jiná než všichni ostatní. Když se Martinovi náhodou objeví v tašce zbrusu nové bačkory, dveře ve třídě se začnou samy otevírat, paní učitelka najednou koktá a v diktátě mu nezůstane jediná chyba, položí si logickou otázku: Není Valerie čarodějnice? V krásně ilustrovaném školním příběhu si děti užijí tajemnou atmosféru, kouzla, napětí a záhady.

Chcete si přečíst knihu?Školnice Valerie v podezření ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Školnice Valerie v podezření Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY