Jak se zbavit svého Ega

Jak se zbavit svého Ega - Michal Brozman | I15cajalco.com

...válčí státy o území, ropu ... Boj s plevelem je na dlouhé lokte a často vyžaduje velkou dávku trpělivosti ... Michal Brozman ... . Přesto se vyplatí jej v první řadě neoddalovat a pustit se do něj co nejdříve. Poradíme vám, jak na nežádoucí květenu, ať už vás trápí plevel v okrasné či užitkové zahradě nebo decimuje váš vysněný anglický trávník. Byt slo jen o par novych myslenek, svuj ucel knizka splnila. Nemyslim si, ze by Michal Brozman byl kdovíjaky autor, ale jde videt, ze pise tak, jak mu srdce a ruka dovoli, pi ... Kniha: Jak se zbavit svého Ega? (Michal Brozman) | Martinus ... . Nemyslim si, ze by Michal Brozman byl kdovíjaky autor, ale jde videt, ze pise tak, jak mu srdce a ruka dovoli, pise na vlne, bez zapojeni sveho ega a urcite prinesl na knizni pulty knizku, ktera muze svym ctenarum ukazat, ze pokud clovek chce a zije vedomejsi zivot, ega se zbavit dá. Jak se zbavit svého Ega. Michal Brozman. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 11.5. u Vás doma (Typy ......

INFORMACE

AUTOR
Michal Brozman
DIMENZE
9,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se zbavit svého Ega.pdf

POPIS

Právě jste nalezli knihu, která vám pomůže pracovat se svým Egem a nalézt své Vědomí v sobě a změnit tak tím svůj život. Zastiňte své Ego a dejte prostor vašemu okolí a partnerům. Změníte-li vnímání vašeho vnitřního světa, rázem se změní i vaše okolí. Vykročte blíže k tomu světlu na konci tunelu, ve které všichni stále doufáme. Přestaňme si stavět vzdušné zámky. Situace v našem okolí i na celé planetě Zemi si prosebně žádá o řešení.

Chcete si přečíst knihu?Jak se zbavit svého Ega ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Brozman. Číst Jak se zbavit svého Ega Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY