Údiv: aneb červená knihovna pro chlapy

Údiv: aneb červená knihovna pro chlapy - Kamil Vondrášek | I15cajalco.com

...d hlavního hrdiny na svět a samozřejmě na ženy ... Kamil Vondrášek | Databáze knih ... . Není to ovšem 50 odstínů šedi, ale plnobarevná škála chvílemi až naturalistického pohledu do vztahů a intimity. Je to příběh o vzestupu a pádu, příběh o lehkosti žití i tíze ... Co si myslí básník Vít Kremlička o Údivu, v pořadí druhém románu Kamila Vondráška? Kniha nese podtitul „Červená knihovna pro chlapy" - dočkali se čeští muži svých Padesáti odstínů šedi? Jisté je, že si na tenhle román část z nich přispěla osmdesáti tisíci na crowdfundingovém Startovači, takže poptávka by tu byla… Údiv - v pořadí druhý román Kamila Vondráška s podtitulem Červená knihovna pro chlapy. Podtitul do značné míry odráží macho pohled ... Autor - Vondrášek - Kamil Vondrášek | Knihy.ABZ.cz ... . Podtitul do značné míry odráží macho pohled hlavního hrdiny na svět a samozřejmě na ženy. Není to ovšem 50 odstínů šedi, ale plnobarevná škála chvílemi až naturalistického pohledu do vztahů a intimity. Údiv. aneb Červená knihovna pro chlapy. 80% 4 4. Hodnotit lze až po přihlášení ... Údiv - v pořadí druhý román Kamila Vondráška s podtitulem Červená knihovna pro chlapy. Podtitul do značné míry odráží macho pohled hlavního hrdiny na svět a samozřejmě na ženy. Není to ovšem 50 odstínů šedi, ale plnobarevná škála chvílemi až naturalistického pohledu do vztahů a intimity. Název: Údiv aneb červená knihovna pro chlapy. Autor: Kamil Vondrášek. Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Česká současná; ISBN: 978-80-7511-327-6. EAN: 9788075113276. Objednací kód: NA275491 Údiv -- aneb červená knihovna pro chlapy Autor: Kamil Vondrášek Podtitul do značné míry odráží pohled hlavního hrdiny na svět a samozřejmě na ženy. Údiv aneb červená knihovna pro chlapy Kamil Vondrášek. Praha: Volvox Globator - 2017 pevná papírová vazba s obálkou nová kniha detail. Údiv, aneb, Červená knihovna pro chlapy 2017; Ústav 2007; Žánry autora. Romány Literatura česk ... Údiv - v pořadí druhý román Kamila Vondráška s podtitulem Červená knihovna pro chlapy. Podtitul do značné míry odráží mach...

INFORMACE

AUTOR
Kamil Vondrášek
DIMENZE
6,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Údiv: aneb červená knihovna pro chlapy.pdf

POPIS

Údiv – v pořadí druhý román Kamila Vondráška s podtitulem Červená knihovna pro chlapy. Podtitul do značné míry odráží macho pohled hlavního hrdiny na svět a samozřejmě na ženy. Není to ovšem 50 odstínů šedi, ale plnobarevná škála chvílemi až naturalistického pohledu do vztahů a intimity. Je to příběh o vzestupu a pádu, příběh o lehkosti žití i tíze bytí. Je možné, že si román překvapivě získá víc čtenářek než čtenářů – už jen kvůli ukojení jejich přirozené zvídavosti o tom, jak jsou ony samy nahlíženy chlapskou optikou.

Chcete si přečíst knihu?Údiv: aneb červená knihovna pro chlapy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamil Vondrášek. Číst Údiv: aneb červená knihovna pro chlapy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY