Dívka v sedle

Dívka v sedle - Terence Blacker | I15cajalco.com

...ízdou na koni. Potom co uteče z domova, aby pracovala v dostihové stáji, osud ... Dívka v sedle - Terence Blacker | Elektronická kniha na ... ... ... Dívka v sedle. Terence Blacker. Jeden kůň a jedna dívka proti celému světu…. Jay je ve škole za outsiderku, doma si připadá osamělá. Jediný čas, kdy se cítí být doopravdy šťastná, jsou chvíle strávené jízdou na koni. Cválá s větrem o závod a naslouchá dusotu kopyt. Potom co uteče z domova, aby pracovala v ... Takže "Dívka v sedle" bylo čtení přesně pro mě. Moc se mi knížka líb ... Dívka v sedle - Terence Blacker | Elektronická kniha na ... ... ... Takže "Dívka v sedle" bylo čtení přesně pro mě. Moc se mi knížka líbila, moc mě bavila. Později si ji - v dívčím věku - přečetla i moje dcera a také se jí moc líbila. Hlavní hrdinka to nemá v životě jednoduché, ale moc miluje koně a má své sny. Za sebe mohu jen doporučit. Záchranná síť 36. v sérii, B. Bryant, 2010 Koupit Koupit eknihu Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky Dívka v sedle Terence Blacker. 5,0 ( 2) Jeden kůň a jedna dívka proti celému světu…. Jay je ve škole za outsiderku, doma si připadá osamělá. Jediný čas, kdy se cítí být doopravdy šťastná, jsou chvíle strávené jízdou na koni. Potom co uteče z domova, aby pracovala v dostihové stáji, osud jí přivede do cesty ... Všechny informace o produktu Kniha Dívka v sedle - Blacker Terence, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dívka v sedle - Blacker Terence. Název: Dívka v sedle - Jeden kůň a jedna dívka proti celému světu… Autor: Terence Blacker. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-264-1382-. EAN: 9788026413820. Objednací kód: NA275024 O čem j...

INFORMACE

AUTOR
Terence Blacker
DIMENZE
5,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Dívka v sedle.pdf

POPIS

Jeden kůň a jedna dívka proti celému světu…. Jay je ve škole za outsiderku, doma si připadá osamělá. Jediný čas, kdy se cítí být doopravdy šťastná, jsou chvíle strávené jízdou na koni. Potom co uteče z domova, aby pracovala v dostihové stáji, osud jí přivede do cesty nádhernou, ale nepochopenou klisnu Manhattan. Její dostihová kariéra skončila a život se ocitl v sázce. Jay i Manhattan potřebují dostat novou šanci. Společně se snaží obstát v nelítostném světě dostihů, kde výhra nebo prohra dokážou člověku i zvířeti nadobro změnit život.

Chcete si přečíst knihu?Dívka v sedle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Terence Blacker. Číst Dívka v sedle Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY