Ženy - podnikatelky v minulosti a současnosti

Ženy - podnikatelky v minulosti a současnosti - Pavla Slavíčková (ed.) | I15cajalco.com

...tém smyslu unikátní. ... Ženy - podnikatelky v minulosti a současnosti Pavla Slavíčkov ... Znalostní regiony v Evropě - Masaryk University ... ... její kořeny však sahají ... Přinášíme vám žebříček 15 žen, které se nesmazatelně zapsaly do naší historie i paměti. Od poslední vládkyně Egypta Kleopatry, přes nejtalentovanější návrhářku všech dob Coco Chanel, až po autorku "nesmrtelného" Harryho Pottera J. K. Rowling. Ženy-podnikatelky v minulosti a současnosti. Praha: Nakladatelství Lidové noviny. Počet podnikatelek na českém pracovním trhu již ... Ženy-podnikatelky v minulosti a současnosti | Odborná ... ... . Praha: Nakladatelství Lidové noviny. Počet podnikatelek na českém pracovním trhu již několik let konstantně narůstá. V roce 2016 tvořily ženy podnikatelky již celou třetinu podnikajících osob.1 Kniha autorského kolektivu pod vedením Pavly Slavíčkové sleduje situaci žen v ... Ženy - podnikatelky v minulosti a současnosti 2017; Středním Pootavím na kole i pěšky 2001; Práva městská Království českého 2013; Právní ochrana dětí v období prvních kodifikací 2013; Žánry autora. Sociologie Historie Literatura naučná Ekonomie a obchod Právo Cestopisy a místopisy. Štítky z knih ŠTANCL, Luboš a Lenka BRIZGALOVÁ. Vojenské výdaje a jejich vliv na ekonomický rozvoj země (vybrané problémy). In: Znalosti pro tržní praxi 2015 s podtitulem Ženy - podnikatelky v současnosti a minulosti. Olomouc: Univerzita Palackého, Filozofická fakulta, Katedra aplikované ekonomie, 2015, s. 942-951. ISBN 978-80-87533-12-3. (50%) Ženy-podnikatelky v minulosti a současnosti . Žena-podnikatelka není pouze fenoménem dneška. Na základě analýzy širokého spektra primárních zdrojů nabízí jednotlivé kapitoly knihy různé pohledy na tuto problematiku v současnosti i minulosti....

INFORMACE

AUTOR
Pavla Slavíčková (ed.)
DIMENZE
7,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Ženy - podnikatelky v minulosti a současnosti.pdf

POPIS

Žena-podnikatelka není pouze fenoménem dneška. Na základě analýzy širokého spektra primárních zdrojů nabízí jednotlivé kapitoly knihy různé pohledy na tuto problematiku v současnosti i minulosti. Díky tomuto komplexnímu pojetí a interdisciplinárnímu přístupu autorského kolektivu si může čtenář vytvořit ucelený obraz o skutečnostech, které se ve světě podnikatelek odehrály, v současné době jej vytvářejí a do budoucnosti zřejmě budou ovlivňovat. Kniha popisuje nejen obecně problematiku vzdělávání dívek a žen s ohledem na jejich budoucí uplatnění, ale také konkrétní osudy Johanny Langer von Schroll, Elisabeth Arden či Janet Yellen.

Chcete si přečíst knihu?Ženy - podnikatelky v minulosti a současnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Slavíčková (ed.). Číst Ženy - podnikatelky v minulosti a současnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY