Neználek na Měsíci

Neználek na Měsíci - Nikolaj Nosov | I15cajalco.com

...la, že nasedl do stejného vlaku, a dokonce do stejného vagónu a kupé, ve kterém jeli Neználek a Kozlík ... Neználek na Měsíci - Nikolaj Nosov | Knihy Dobrovský ... . Mamonville leží totiž na stejné trati jako San Komarino. Get this from a library! Neználek na Měsíci. [Nikolaj Nikolajevič Nosov] -- Pohádkový román představující volné pokračování autorových knih Neználkovy příhody a Neználek ve Slunečním městě (ve Světě sovětů naposledy souborně pod názvem Neználek na ... Neználek na měsíci je třetí díl a můj nejoblíbenější. Asi proto, že v době kdy jsem ho četl, ... Neználek na Měsíci | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... Neználek na měsíci je třetí díl a můj nejoblíbenější. Asi proto, že v době kdy jsem ho četl, jsem se chtěl stát kosmonautem :) charlie.vlcak 4. Na Měsíci je totiž, jak známo, přitažlivost o hodně menší než u nás na Zemi. Pobyli tam asi čtyři hodiny, ale pak museli honem zpátky: zásoby vzduchu se jim povážlivě tenčily. Po návratu do Kvítečkova Všeználek dopodrobna vyprávěl o své cestě, a toť se ví, že to kdekoho nesmírně zajímalo. 0 hodnocení Neználek na Měsíci 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Lze bez přehánění říct, že Neználek patří u nás k nejznámějším postavám dětské literatury 20. století. Celé generace vyrůstající v průběhu posledních padesáti let Neználka četly anebo o ... Tak na tuhle knížku vzpomínám hrozně rád, četl jsem ji jako kluk několikrát a už tenkrát jsem se smál tomu naivnímu rozdělení světa na komunismus (tam odkud přiletěl Neználek) a tvrdy nelitostný kapitalismus na Měsíci :-) A už tenkrát mi ten Měsíc připadal přirozenější :-) Nicméně knížka je to skvělá a z celé trilogie nejlepší, až děti povyrostou tak ... Neználek na měsíci-Nikolaj nosov-prodám knihu. - [13.5. 2020] Tvrdý obal-zachovalá-rok 1968-počet stran 222.Za cenu 150 kč.V případě obouch knih Neználků cena za kus 120 kč.A bud osobní převzetí nebo poštou po předchozí platbě na učet poštovného a balného a informace přes mail. Neználek na Měsíci od ruského spisovatele Nikolaje Nosova četl za dob socialismu snad naprosto každý. Pohádky se mi moc líbily, a ikdyž tahle neoatřila k mým top, tak jsem byla ráda, že jsem si ji přečetla. JAko malou mě ovšem dost odrazovalo to množství stránek, ale jako malá jsem si tehdy ještě neuvědomila, že ... Neználek na Měsíci představuje dětské sci-fi pro děti od 8 let. Tradičně knihu doprovází ilust...

INFORMACE

AUTOR
Nikolaj Nosov
DIMENZE
11,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Neználek na Měsíci.pdf

POPIS

Lze bez přehánění říct, že Neználek patří u nás k nejznámějším postavám dětské literatury 20. století. Celé generace vyrůstající v průběhu posledních padesáti let Neználka četly anebo o něm alespoň slyšely. Nic na tom nemění fakt, že ruku v ruce s věhlasem tohoto hrdiny sovětské literární trilogie jde i stín zcela evidentní ideologické propagandy – dokonce se zdá, že právě zjevná tendenčnost námětu nabyla v průběhu času jistého kuriózního půvabu, který dodnes může vzbuzovat ne-li snad sympatie, tedy alespoň shovívavost. Neználek na Měsíci představuje dětské sci-fi pro děti od 8 let. Tradičně knihu doprovází ilustrace Jaromíra Zápala.

Chcete si přečíst knihu?Neználek na Měsíci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nikolaj Nosov. Číst Neználek na Měsíci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY