O díře z trychtýře

O díře z trychtýře - Petr Stančík, | I15cajalco.com

... . Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Tisknout Odeslat e-mailem ... O díře z trychtýře | počtení.cz ... . Když jsem 16. září tohoto roku přispíval na projekt nové dětské knihy autorů Petra Stančíka a Toy_Box, šlo vlastně o nápad na pěkný vánoční dárek ... O DÍŘE Z TRYCHTÝŘE Petr Stančík. Svazek s morgensternovsky hravým názvem je založen na rozvíjení řady jazykových a výtvarných vtipů. Aby čtenář nebyl na pochybách ohledně totožnosti hlavní hrdinky, prostupuje knihou vyražený kruhový otvor zobrazující Díru přesně v duchu myšlenky, že „některé věci jsou právě proto, že něco nejsou". O díře z trychtýře. Petr Stančík; Toy_Box; rok vydání - 201 ... Stančík, Petr; Toy_Box: O díře z trychtýře - iLiteratura.cz ... . O díře z trychtýře. Petr Stančík; Toy_Box; rok vydání - 2016. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 298 K č. Už jste četli pohádku, jejiž hlavní hrdinka vůbec není? ... O díře z trychtýře - Stančík Petr. Už jste četli pohádku, jejiž hlavní hrdinka vůbec není? Teď máte možnost.Artová kniha spisovatele Petra Stančíka... Z recenzí „Nakladatelství Argo spojilo mistry svého oboru - výtvarnici Toy Box a spisovatele Petra Stančíka. Výsledkem se stala půvabná kniha pro děti O díře z trychtýře." — Monika Zavřelová, MF Dnes O díře z trychtýře Už jste četli pohádku, jejiž hlavní hrdinka vůbec není? Teď máte možnost.Artová kniha spisovatele Petra Stančíka (cena Magnesia Litera za román Mlýn na mumie) a výtvarnice Toy Box (Zlatá stuha za komiks Moje kniha Vinnetou) vypráví napínavý příběh osamělé díry, která v gastrokosmu jedné ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Stančík,
DIMENZE
11,78 MB
NÁZEV SOUBORU
O díře z trychtýře.pdf

POPIS

Už jste četli pohádku, jejiž hlavní hrdinka vůbec není? Teď máte možnost.Artová kniha spisovatele Petra Stančíka (cena Magnesia Litera za román Mlýn na mumie) a výtvarnice Toy Box (Zlatá stuha za komiks Moje kniha Vinnetou) vypráví napínavý příběh osamělé díry, která v gastrokosmu jedné kuchyně hledá planetu, na které žijí její kamarádky. Kniha je výjimečná i tím, že do ní bude provrtaná opravdová díra, skrze níž můžete třeba vyfukovat bubliny, nebo pít limonádu brčkem. Text doprovodí 40 krásných celostránkových ilustrací, takže na své si přijdou i děti, které ještě nedovedou číst. Teď máte možnost pomoci této unikátní knize na svět a vydat se s ní na dobrodružnou cestu plnou fantazie a vůně čerstvě umleté kávy.

Chcete si přečíst knihu?O díře z trychtýře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Stančík,. Číst O díře z trychtýře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY