Tantrický sex a masáže

Tantrický sex a masáže - Mark A. Michaels, | I15cajalco.com

...ickými vjemy, našim biologickým hodinám může trvat řadu dní až týdnů, než se vyrovnají s jiným rozložením denního světla ... CENÍK - TantraPardubice ... . Pro tantrický sex a masáže je nezbytné sladit s partnerem svůj dech. Sedněte si naproti sobě a pokuste se synchronizovat délku svého výdechu a nádechu. Dýchejte vzduch, který vydechuje partner a naopak. Nehleďte na čas a opakujte meditační techniku do té doby, než bude zcela dokonalá. Tantrický sex a masáže Michaels Mark A., Johnsonová Patricia. Tantrický sex a masáže. Michaels Mark A., Johnsonová Patricia. Če ... Základní tantrické sexuální techniky | Milování.cz ... . Tantrický sex a masáže Michaels Mark A., Johnsonová Patricia. Tantrický sex a masáže. Michaels Mark A., Johnsonová Patricia. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Tantra je mystická věda, která nám umožňuje spojit moudrost svého nitra s kosmem ... Neotantra, navatantra (sanskrt नव, nava - nový) či jednoduše tantrický sex, je moderní západní variací tantry související s novými náboženskými hnutími.V původní formě jsou tantrické sexuální praktiky nedílnou součástí širšího duchovního a filosofického směru tantrismu, esoterního proudu uvnitř hinduismu, jehož nauky a praktiky později pronikly také do ... Všetky informácie o produkte Kniha Tantrický sex a masáže, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Tantrický sex a masáže. Eva poskytuje tyto tantrické masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, Tantrický smyslný oceán, Návrat k potěšení jóni a lingamu, Meditace hlazení, Elixír zdraví pro muže. Lucie Tantra masáže. Tantra masáž - výnimočný vnútorný zážitok Tantrická masáž je rituálna masáž k ucteniu si človeka a k uznaniu božskej energie v každom z nás... Kupte knihu Tantrický sex a masáže (Mark Michaels, Patricia Johnsonová) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Užiť si zmyselný tantrický rituál, ukotvenia sa vo vlastnom tele a pocitu ženskosti. Súčasťou masáže je vstupný rozhovor, pri ktorom sa možte vyjadriť o svojích pocitoch, prípadne obavách. Masér Vás oboznámi s priebehom masáže ako aj o tom, že ak Vám bude niečo nepríjemné dáte mu znamenie a on masáž preruší a ... Tantrický sex a masáže kniha od: Patricia Johnson. 60 % 1 hodnocení ... Masáže sú na mieru zostavené podľa Vašich individuálnych potrieb. Pri každom stretnutiu je vedený odborný rozhovor, kde svoje preferencie komunikujete a masáž je podľa toho sestavená. Vašou tantrickou transformáciou Vás prevedie Xenyie - terapeutka, učiteľka, masérka....

INFORMACE

AUTOR
Mark A. Michaels,
DIMENZE
11,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Tantrický sex a masáže.pdf

POPIS

Tantra je mystická věda, která nám umožňuje spojit moudrost svého nitra s kosmem, do něhož jsme ponořeni. Zároveň nám pomáhá dosáhnout EXTÁZE. Je to cesta hledání ve dvou, cesta ke sjednocení citlivosti, umění, sexuality, vynalézavosti, spirituality a rozkoše. Na této cestě využíváme všech svých smyslů, hluboké a aktivní vnitřní meditace. Na jejím konci čeká intenzivní prožitek PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU.

Chcete si přečíst knihu?Tantrický sex a masáže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark A. Michaels,. Číst Tantrický sex a masáže Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY