Skřítek z obrovy kapsy

Skřítek z obrovy kapsy - Miloš Kratochvíl | I15cajalco.com

...kně chytrý. Druhý je velký jako hora, ale někdy tak trochu… pomalejší ... Skřítek z obrovy kapsy | BOOKS.CZ ... . Nejdřív si zkouší poměřovat síly, pošťuchují se a občas si i trochu lezou na nervy. Nakonec ale zjistí, že jsou nerozluční kamarádi a že to, co je na světě důležité, se pozná úplně jinak než ... Kniha: Skřítek z obrovy kapsy - Miloš Kratochvíl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny ... Skřítek z obrovy kapsy | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Skřítek z obrovy kapsy kniha od: Miloš Kratochvíl. nehodnoceno. Přidat do mých knih . Právě čtu; Přečteno; Knihotéka; Doporučuji; Chystám se číst; Chci si koupit; Čtenářská výzva; Vytvořit vlastní seznam. Koupit Koupit eknihu. Jejda a Helemes jsou podařená dvojka! Jeden je tak malý, že se vejde do kapsy, ale zato ... Objednávejte knihu Skřítek z obrovy kapsy v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Originální název: Skřítek z obrovy kapsy Datum vydání: 11/2019 . ISBN: 978-80-7617-792-5 Počet stránek: 104 . U této knihy není žádná recenze. U této knihy není žádná ukázka. Ostatní čtenáři si s tímto titulem také kupují: Důležité odkazy. Ediční plán; Světový bestseller ... Skřítek z obrovy kapsy. Miloš Kratochvíl. Značka: PIKOLA Výrobní číslo: 978-80-7617-792-5 EAN: 9788076177925 Náš kód: 166913 259 Kč. Ušetříte 11 Kč (4 %) 248 Kč ... O čem je kniha Skřítek z obrovy kapsy? Jejda a Helemes jsou podařená dvojka! Jeden je tak malý, že se vejde do kapsy, ale zato pěkně chytrý. Druhý je velký jako hora, ale někdy tak trochu… pomalejší. Nejdřív si zkouší poměřovat síly, pošťuchují se a občas si i trochu lezou na nervy. Skřítek z obrovy kapsy - Miloš Kratochvíl. Autor : Miloš Kratochvíl, Popis : Jejda a Helemes jsou podařená dvojka! Jeden je tak malý, že se vejde do kapsy, ale zato pěkně chytrý. Druhý je velký jako hora, ale někdy tak trochu… pomalejší. Nejdř... Počet stran: 104, Cena: 191 Kč, Rok vydání: 2009, Nakladatelství: PORTÁL, Skřítek z obrovy kapsy Skřítek z obrovy kapsy - Miloš Kratochvíl . Hodnocení produktu: 0%. Jejda a Helemes jsou podařená dvojka! Jeden je tak malý, že se vejde do kapsy, ale zato pěkně chytrý. Druhý je velký jako hora, ale někdy tak trochu… pomalejší. Skřítek z obrovy kapsy; Skřítek z obrovy kapsy (0 x) Miloš Krartochvíl Výrobce Nakladatelství Pikola Kód 9788076177925 EAN 9788076177925 Dostupnost ... Čaroděj z nafukovacího stromu od 100 K ... Jejda a Helemes skřítek z obrovy kapsy 55 K ... Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Ale ani skřítkovo chování není bez chyby a navíc: sám úplně na všechno nestačí, protože je malý. Kniha je určena rodičům, kteří budou...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Kratochvíl
DIMENZE
11,56 MB
NÁZEV SOUBORU
Skřítek z obrovy kapsy.pdf

POPIS

Jejda a Helemes jsou podařená dvojka! Jeden je tak malý, že se vejde do kapsy, ale zato pěkně chytrý. Druhý je velký jako hora, ale někdy tak trochu… pomalejší. Nejdřív si zkouší poměřovat síly, pošťuchují se a občas si i trochu lezou na nervy. Nakonec ale zjistí, že jsou nerozluční kamarádi a že to, co je na světě důležité, se pozná úplně jinak, než podle velikosti. A zažijí spolu spoustu legrace! Pro děti od 6 let.

Chcete si přečíst knihu?Skřítek z obrovy kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Kratochvíl. Číst Skřítek z obrovy kapsy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY