Skřítek z obrovy kapsy

Skřítek z obrovy kapsy - Miloš Kratochvíl | I15cajalco.com

... trochu… pomalejší. Nejdřív si zkouší poměřovat síly, pošťuchují se a občas si i trochu lezou na nervy ... Skřítek z obrovy kapsy | BOOKS.CZ ... . Nakonec ale zjistí, že jsou nerozluční kamarádi a že to, co je na světě ... 0 hodnocení Skřítek z obrovy kapsy 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jejda a Helemes jsou podařená dvojka! Jeden je tak malý, že se vejde do kapsy, ale zato pěkně chytrý. Druhý je velký jako hora, ale někdy tak trochu... pomalejší. Jejda a Helemes jsou podařená dvojka! Jeden je ... Skřítek z obrovy kapsy | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Druhý je velký jako hora, ale někdy tak trochu... pomalejší. Jejda a Helemes jsou podařená dvojka! Jeden je tak malý, že se vejde do kapsy, ale zato pěkně chytrý. Druhý je velký jako hora, ale někdy tak trochu… pomalejší. Nejdřív si zkouší poměřovat síly, pošťuchují se a občas si i trochu lezou na nervy. Nakonec ale zjistí, že jsou ... Skřítek z obrovy kapsy - Miloš Kratochvíl . Jejda a Helemes jsou podařená dvojka! Jeden je tak malý, že se vejde do kapsy, ale zato pěkně chytrý. Druhý je velký jako hora, ale někdy tak trochu… pomalejší. Nejdřív si zkouší poměřovat síly, pošťuchují se a občas si i trochu lezou na nervy. Jejda a Helemes jsou podařená dvojka! Jeden je tak malý, že se vejde do kapsy, ale zato pěkně chytrý. Druhý je velký jako hora, ale někdy tak trochu… pomalejší. Nejdřív si zkouší poměřovat síly, pošťuchují se a občas si i trochu lezou na nervy. Nakonec ale zjistí, že jsou nerozluční kamarádi a že to, co je na světě důležité, se pozná úplně jinak než ... Kniha: Skřítek z obrovy kapsy - Miloš Kratochvíl. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Skřítek z obrovy kapsy kniha od: Miloš Krato...

INFORMACE

AUTOR
Miloš Kratochvíl
DIMENZE
6,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Skřítek z obrovy kapsy.pdf

POPIS

Jejda a Helemes jsou podařená dvojka! Jeden je tak malý, že se vejde do kapsy, ale zato pěkně chytrý. Druhý je velký jako hora, ale někdy tak trochu… pomalejší. Nejdřív si zkouší poměřovat síly, pošťuchují se a občas si i trochu lezou na nervy. Nakonec ale zjistí, že jsou nerozluční kamarádi a že to, co je na světě důležité, se pozná úplně jinak, než podle velikosti. A zažijí spolu spoustu legrace! Pro děti od 6 let.

Chcete si přečíst knihu?Skřítek z obrovy kapsy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Kratochvíl. Číst Skřítek z obrovy kapsy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY