Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel

Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel - Vladislav Kemka, | I15cajalco.com

...ch strojů-- autor: Marek Jiří Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel-- autor: Kemka Vladislav, Kovanda Jan, Krejčí Jan Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel - Vladislav Kemka, Jan Kovanda, Jan Krejčí Publikace je zaměřena především na problematiku automobilů z pohledu vlastní konstrukce vozidla, sestavy jeho hlavních částí a na výpočty základních parametrů vozidla ... Vybrané stati II. levně, cena 143 Kč | Srovnání cen zboží ... . Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Autor: Vladislav Kemka ; Jan Kovanda; Jan Krejčí Publikace je zaměřena především na problematiku automobilů z pohledu vlastní konstrukce vozidla, sestavy jeho hlavních částí a na výpočty základních parametrů vozidla. Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel. KEMKA Vladislav, KOVANDA Jan, KREJČÍ Jan. Info: Západočeská univerzita, 2019 (1.) - váz., ... Vybrané stati II. levně, cena 143 Kč | Srovnání cen zboží ... . Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Autor: Vladislav Kemka ; Jan Kovanda; Jan Krejčí Publikace je zaměřena především na problematiku automobilů z pohledu vlastní konstrukce vozidla, sestavy jeho hlavních částí a na výpočty základních parametrů vozidla. Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel. KEMKA Vladislav, KOVANDA Jan, KREJČÍ Jan. Info: Západočeská univerzita, 2019 (1.) - váz., 91 str. EAN: Používateľské hodnotenie a recenzie na Kniha Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel - Vladislav Kemka. Odkazy na odborné recenzie. Kompletné informácie k výberu. Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel. ... Součástí publikace jsou základní principy počítačových simulací dynamiky prostorových vázaných mechanických systémů vozidel se zaměřením na metodiku sestavení pohybových rovnic...

INFORMACE

AUTOR
Vladislav Kemka,
DIMENZE
12,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel.pdf

POPIS

Publikace je zaměřena především na problematiku automobilů z pohledu vlastní konstrukce vozidla, sestavy jeho hlavních částí a na výpočty základních parametrů vozidla. Součástí publikace jsou základní principy počítačových simulací dynamiky prostorových vázaných mechanických systémů vozidel se zaměřením na metodiku sestavení pohybových rovnic systému s cílem vysvětlení principů naprogramovaných v používaných simulačních programech.

Chcete si přečíst knihu?Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladislav Kemka,. Číst Silniční vozidla: Vybrané statě z konstrukce a dynamiky vozidel Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY