Neboj se vrátit domů: Marie Svatošová v rozhovoru s Alešem Palánem

Neboj se vrátit domů: Marie Svatošová v rozhovoru s Alešem Palánem - Aleš Palán, | I15cajalco.com

...tošová Marie. Společnost EUROMEDIA GROUP, a ... Kniha Neboj se vrátit domů - Marie Svatošová v rozhovoru s ... ... . s., IČO: 497 09 895, se sídlem Nádražní 896/30, 150 00, Praha 5 - Smíchov (dále jen „my"), chrání veškeré osobní údaje poskytnuté členy Knižního klubu (jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail, rok narození) před zneužitím a zpracovává je v souladu s aktuální legislativou. Matka Marie Svatošová Aleš Palán, Marie Svatošová: Neboj se vrátit domů: Marie Svatošová v rozhovoru s Alešem Palánem.Kalich, Praha, 2018, 270 s. Rozhovory na vá ... Neboj se vrátit domů - iKarmel.cz ... .Kalich, Praha, 2018, 270 s. Rozhovory na vážné téma by měly být odlehčeny dobrou mírou humoru a nadsázky. Elektronická kniha Neboj se vrátit domů: Marie Svatošová v rozhovoru s Alešem Palánem na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze... Název: Neboj se vrátit domů - Marie Svatošová v rozhovoru s Alešem Palánem. Autor: Svatošová Marie, Palán Aleš, Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Česká současná; ISBN: 978-80-7017-249-. EAN: 9788070172490. Objednací kód: NA327255 Médium CD: Neboj se vrátit domů -- Marie Svatošová v rozhovoru s Alešem Palánem - Svatošová, Marie; Palán, Aleš ; - Hudba Johan Sebastian Bach, Francouzská suita č. 5 G dur, BWV 816 / Hraje Zuzana Růžičková, cembalo Smysluplné odpovědi na stěžejní otázky našeho bytí - Marie Svatošová je lékařka, ... V zasvěceném dialogu se i díky jeho otázkám dozvídáme mnoho o příbězích lidí, s nimiž se Marie Svatošová setkala a na nichž demonstruje svůj způsob uvažování a sílu své víry. Od poslechu tohoto rozhovoru se posluchač neodtrhne snadno, bude mít totiž možnost setkat se s odpověďmi na základní problémy života a ... Nejen o těchto věcech hovoří v knize rozhovorů Neboj se vrátit domů zakladatelka hospicového hnutí v ČR Marie Svatošová. Rozhovor s ní vede spisovatel a novinář Aleš Palán. Právě Svatošová před lety přišla s myšlenkami hospicové paliativní péče. Byla to ona, kdo v Červeném Kostelci iniciovala první český hospic. Hudba Johan Sebastian Bach, Francouzská suita č. 5 G dur, BWV 816 / Hraje Zuzana Růžičková, cembalo Smysluplné odpovědi na stěžejní otázky našeho bytí Marie Svatošová je lékařka, spisovatelka, zakladatelka hospicového hnutí v České republice. Se svými přednáškami neúnavně objíždí republiku a propaguje paliativní péči. Hospic vs. Štěpána, farní sbor ČCE Litoměřice - beseda Neboj se vrátit domů, MARIE SVATOŠOVÁ V KNIŽNÍM ROZHOVORU S ALEŠEM PALÁNEM Kniha Neboj se vrátit domů (Aleš Palán, Marie Svatošová) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. Neboj se vrátit domů - Marie Svatošová v rozhovoru s Alešem Palánem - CD - Hudba Johan Sebastian Bach, Francouzská suita č. 5 G dur, BWV 816 / Hraje Zuzana Růžičková, cembalo Smysluplné odpovědi na stěžejní otázky našeho bytí Marie...

INFORMACE

AUTOR
Aleš Palán,
DIMENZE
12,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Neboj se vrátit domů: Marie Svatošová v rozhovoru s Alešem Palánem.pdf

POPIS

Co se stane, pokud pacientovi o jeho zdravotním stavu dlouhodobě lžeme? Má vážná choroba nějaký smysl? A proč umírající nezabíjet, jak si přejí zastánci eutanázie, ale naopak respektovat jejich život až do přirozeného konce a být jim nablízku? Nejen o těchto věcech hovoří v knize rozhovorů Neboj se vrátit domů zakladatelka hospicového hnutí v ČR Marie Svatošová. Rozhovor s ní vede spisovatel a novinář Aleš Palán.Právě Svatošová před lety přišla s myšlenkami hospicové paliativní péče. Byla to ona, kdo v Červeném Kostelci iniciovala první český hospic. A je to stále ona, kdo neúnavně jezdí po republice s hospicovými přednáškami a je rádkyní hospicům nově vznikajícím. Marie Svatošová v knize mluví také o své rodině, studiu medicíny, vlivu, jaký na ni měl P. Ladislav Kubíček či o svém trapistickém fan clubu.V mnoha hospicích najdeme citát: „Našim cílem je naplnit dny životem, nikoliv život dny.“ Autorka tohoto výroku Marie Svatošová dokázala životem naplnit celý svůj život. A nejen životem, také smyslem a neokázalou službou.„Nikdy bych nečekal, že by se o smrti dalo mluvit pozitivně. Paní doktorka Svatošová to dokáže. Nechci říct, že se po rozhovoru s ní budete na smrt těšit, ale nebudete se jí tolik bát,“ říká k obsahu knihy herec a moderátor Marek Eben. „Nicméně přeji všem pevné zdraví,“ dodává.

Chcete si přečíst knihu?Neboj se vrátit domů: Marie Svatošová v rozhovoru s Alešem Palánem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Aleš Palán,. Číst Neboj se vrátit domů: Marie Svatošová v rozhovoru s Alešem Palánem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY