Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou

Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou - Marine Barnérias | I15cajalco.com

...h míst 99% spokojených zákazníků Bonjour, živote: Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou (978-80-249-3992-6) Kniha - autor Marine Barnérias, 464 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Marine byla v jejích třiadvaceti letech diagnostikována roztroušená skleróza ... Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s ... ... . Bonjour, živote: Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou - Marine Barnérias Marine byla v jejích třiadvaceti letech diagnostikována roztroušená skleróza. Naléhavost situace, v níž se musela rychle rozhodnout, zda se léčit nebo ne, a nedostatek in... Provozovatelem www.dobre-knihy.cz je společnost DOBRÉ KNIHY s.r.o., web vyrobil Public Fun s.r.o.. 1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku. Objednávajte knihu Bonjour, živ ... Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s ... ... . Naléhavost situace, v níž se musela rychle rozhodnout, zda se léčit nebo ne, a nedostatek in... Provozovatelem www.dobre-knihy.cz je společnost DOBRÉ KNIHY s.r.o., web vyrobil Public Fun s.r.o.. 1. Vyberete si platbu přes Twisto a dokončete objednávku. Objednávajte knihu Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózouod autora Barnérias Marine v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk. Rýchle odoslanie, skvelé ceny Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou - Barnérias Marine - Marine byla v jejích třiadvaceti letech diagnostikována roztroušená skleróza. Naléhavost situace, v níž se musela rychle rozhodnout, zda se léčit nebo ne, a n Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou-20 %. Skladem. 319 K ... Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou autor: Barnérias Marine doporučená cena: 399 Kč naše cena:319Kč PhDr. Vladimír Sůva IČO: 40664091 DIČ: CZ480111030. Redakce Litevská 1174/8 Praha 10 100 00 Kontakt: [email protected] +420 728 106 471 Největší výběr za nejlepší ceny zboží Co všechno mě naučila kniha jíst, meditovat, milovat v nejvyšší kvalitě. Kategorie. ... živote: Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou. ... Podobné jako Bonjour, živote: Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou....

INFORMACE

AUTOR
Marine Barnérias
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou.pdf

POPIS

Marine byla v jejích třiadvaceti letech diagnostikována roztroušená skleróza. Naléhavost situace, v níž se musela rychle rozhodnout, zda se léčit nebo ne, a nedostatek informací ji přivedly k úvaze: „ To ty jsi onemocněla, proto je třeba, abys hledala řešení v sobě samé.“ Rozhodla se nemoc brát jako zvláštní dar od života. Svou R(oztroušenou) S(klerózu) pojmenovala Rosy a pustila se do „zahradničení“ a péče o svou květinu s cílem otupit její trny a přimět ji sdílet s ní zvolenou životní cestu. Jaká byla nakonec její léčba? Projekt, o kterém už dávno snila: cestování. Vybrala k tomu tři země: „Nový Zéland se stane místem, kde se pokusím znovu objevit své tělo, hlouběji ho procítit, abych ho mohla líp chránit. V Barmě se pokusím ovládnout svou mysl pomocí meditace. Naostřím tak svou nejlepší zbraň proti RS. Mongolsko se stane zkušebním kamenem mé duše, kterou jsem až dosud zanedbávala, třebaže je nositelem paměti. Jaký si dám cíl? Nalézt rovnováhu, kterou se moje RS snaží rozbít.“ Marine se obrací ke každému z nás. Naučme se spolu s ní věřit v sebe a ve své sny.

Chcete si přečíst knihu?Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marine Barnérias. Číst Bonjour, živote. Cesta, která mě naučila žít s roztroušenou sklerózou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY