Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo

Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo - Marcela Hrbáčková | I15cajalco.com

...fie Cena: 209 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze ... Fit s Marcelou | KNIHCENTRUM.cz ... . přidat komentář nebo recenzi ... Fit s Marcelou Recepty pro zdravé tělo. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Recepty pro zdravé tělo Marcela Hrbáčková Chci vám předat s ... Kniha Fit s Marcelou - Recepty pro zdravé tělo - Marcela ... ... . ... Recepty pro zdravé tělo Marcela Hrbáčková Chci vám předat své znalosti a zkušenosti, které jsem za dobu svého působení ve fitness a nutričním poradenství nasbírala. Dům knihy.cz > Knihy > Kuchařky, nápoje > Fit s Marcelou. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Fit s Marcelou. Recepty pro zdravé tělo. HRBÁČKOVÁ Marcela. Info: CPress, 2019 (1.) - váz., 192 str. EAN: 9788026428114 ISBN: ... Fit s Marcelou, Olomouc. 12K likes. Stránka zaměřena na zdravý životní styl, fitness a nutriční poradenství, jídelníčky on-line + cvičení - TRX, H.E.A.T, Body workout. Tvorba fitness receptů. Fit s Marcelou Recepty pro zdravé tělo ... Jezte potraviny, pro...

INFORMACE

AUTOR
Marcela Hrbáčková
DIMENZE
3,41 MB
NÁZEV SOUBORU
Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo.pdf

POPIS

Racionální jídelníček pro každého - nepřejí se a můžete jíst skoro všechnoK ladným křivkám je potřeba se projíst. A o tom je tahle knížka. Zbavte se strachu z jídla, naučte se dobře a kvalitně stravovat tak, abyste získali potřebnou energii. K tomu přidejte dobrý pocit ze sebe sama. Cesta ke krásnému, zdravému a spokojenému tělu totiž vede hlavně přes ledničku. Chci vám teď předat své znalosti a zkušenosti, které jsem za dobu svého působení ve fitness a nutričním poradenství nasbírala.

Chcete si přečíst knihu?Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Hrbáčková. Číst Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY