Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo

Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo - Marcela Hrbáčková | I15cajalco.com

...o zdravé tělo. HRBÁČKOVÁ Marcela. Info: CPress, 2019 (1 ... Fit s Marcelou | KNIHCENTRUM.cz ... .) - váz., 192 str. EAN: 9788026428114 ISBN: ... Fit s Marcelou, Olomouc. 12K likes. Stránka zaměřena na zdravý životní styl, fitness a nutriční poradenství, jídelníčky on-line + cvičení - TRX, H.E.A.T, Body workout. Tvorba fitness receptů. Fit s Marcelou Recepty pro zdravé tělo ... Jezte potraviny, pro které bylo naše tělo vyvinuto, tedy to, co jedli naši předkové, než poznali zem... 9,99 € 8,49 € NAPÍŠTE NÁM Budete to vedieť ako p ... Kniha Fit s Marcelou - Recepty pro zdravé tělo - Marcela ... ... ... 9,99 € 8,49 € NAPÍŠTE NÁM Budete to vedieť ako prvý! Naleznete v ní nejen zdravé recepty napočítané pro štíhlé a zdravé tělo, ale také spousty nutričních tipů, na co se zaměřit a cvičení/workouty na doma! …najdete v ní vše, co potřebujete znát pro to, aby jste se naučili správně jíst a dosáhli výsledků ze svého snažení! Kupte knihu Fit s Marcelou (Marcela Hrbáčková) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Název: Fit s Marcelou - Recepty pro zdravé tělo. Autor: Marcela Hrbáčková. Titul je zařazen do žánrů: Kuchařky, nápoje, diety › Zdravá výživa; Populárně naučná › Zdravý způsob života; ISBN: 978-80-264-2811-4. EAN: 9788026428114. Objednací kód:- Zdravá výživa může přece obsahovat fit dezerty! Recepty na tyto fit dezerty jsou zdravé, chutné i výživné. Nedodají tak tvému tělo pouze zbytečné prázdné kalorie, ale právě naopak - posílí ho a dodají mu hodnotnou energii. Udělej si radost a dopřej si fit cookies, muffiny, palačinky, roládu nebo sladké tyčinky. Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo 349,-297,-Skladem 1 ks. Koupit. Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo K ladným křivkám je potřeba se projíst. A o tom je tahle knížka. Zbavte se strachu z jídla, naučte se dobře a kvalitně stravovat tak, abyste získali potřebnou energii. K tomu přid...

INFORMACE

AUTOR
Marcela Hrbáčková
DIMENZE
5,27 MB
NÁZEV SOUBORU
Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo.pdf

POPIS

Racionální jídelníček pro každého - nepřejí se a můžete jíst skoro všechnoK ladným křivkám je potřeba se projíst. A o tom je tahle knížka. Zbavte se strachu z jídla, naučte se dobře a kvalitně stravovat tak, abyste získali potřebnou energii. K tomu přidejte dobrý pocit ze sebe sama. Cesta ke krásnému, zdravému a spokojenému tělu totiž vede hlavně přes ledničku. Chci vám teď předat své znalosti a zkušenosti, které jsem za dobu svého působení ve fitness a nutričním poradenství nasbírala.

Chcete si přečíst knihu?Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Hrbáčková. Číst Fit s Marcelou: Recepty pro zdravé tělo Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY