Posvátné poselství rostlin

Posvátné poselství rostlin - Carole Guyettová | I15cajalco.com

...ití Teresa Palaganová kniha. Praha 3 - architektonický průvodce: Urbanismus ... Posvátné poselství rostlin - Carole Guyettová ... . Architektura Karel Cudlín epub. Články a videa o Kartách posvátné geometrie pro vědomý život tady a teď. Po téměř dvou letech tvoření vám s radostí nabízím k zakoupení novinku, výkladové karty posvátné geometrie.Jedná se o 55 karet s 55 symboly posvátné geometrie a knížku, kde naleznete významy každé karty a úvodní kapitolu o tom, co je to posvátná geometrie a jak se s ní více a hlouběji ... Posvátné háje byly charakteristickým kultovním místem přírodního n ... Keltské orákulum rostlin - Philip Carr-Gomm - Megaknihy.cz ... ... Posvátné háje byly charakteristickým kultovním místem přírodního náboženství. Háj představoval jakousi rezervaci, ve které se nesmělo nic lámat, trhat ani lovit. Prostor háje se považoval za léčivý, nemocní tu věšeli na větve jako oběť kousky látek, části oděvů, případně ukládaly pod stromy mince....

INFORMACE

AUTOR
Carole Guyettová
DIMENZE
7,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Posvátné poselství rostlin.pdf

POPIS

Carole Guyettová, anglická bylinkářka a mystička, která našla nový domov v magické krajině západního Irska, zúročuje ve své knize dlouholeté zkušenosti s rostlinami a bylinkářstvím a zájem o esoterické tradice starých Keltů nebo indiánů. Rostliny jsou pro ni nejen živé organismy, ale také silné duchovní bytosti nadané vědomím a inteligencí, které nabízejí pomocnou ruku v našem osobním rozvoji. Autorka představuje svou metodu, jak navázat hlubší kontakt s rostlinami a otevřít se cenným darům, které nabízejí. Ukazuje nám, že obyčejné rostliny v našem okolí mohou vyléčit nejen naše tělo, ale především rány na duši. Věří, že jsme součástí velkolepé sítě života, a apeluje, abychom vzkřísili ztracený respekt k přírodě. Kniha odnáší daleko za obzor běžné zkušenosti a vtahuje hluboko pod povrch viditelného světa, ale její poselství je vlídné, prosté a optimistické.

Chcete si přečíst knihu?Posvátné poselství rostlin ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carole Guyettová. Číst Posvátné poselství rostlin Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY