Neuzavřené případy

Neuzavřené případy - Kate Atkinsonová | I15cajalco.com

...pady Dílo, které jako by kombinovalo Agathu Christie s drsnou školou a subtilní kresbou partnerských a rodinných kolizí Richarda Yatese nebo Johna Updikea ... Neuzavřené případy - Atkinsonová Kate | Artforum ... ... ... Celá recenze 05.08.2010 Neuzavřené případy Soukromý detektiv Jackson Brodie nemá jednoduchý život. Manželka se s ním rozvedla a jeho dcerku teď vychovává cizí hejhula, bolí ho zuby a má protivnou sekretářku. Navíc většinu času tráví poněkud nudným sledováním (domněle) nevěrných manželek. Bezprostředně za sebou se ale objeví tři z ... Neuzavřené případy - Kate Atkinsonová. Soukromý detektiv Jackson Brodie nemá jednoduchý život. Manž ... Neuzavřené případy - Kate Atkinsonová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Bezprostředně za sebou se ale objeví tři z ... Neuzavřené případy - Kate Atkinsonová. Soukromý detektiv Jackson Brodie nemá jednoduchý život. Manželka se s ním rozvedla a jeho dcerku teď vychovává... Všechny tři neuzavřené případy se dočkají svého rozuzlení, přesto román není v pravém slova smyslu detektivkou. Autorčino zaměření na psychologii jejich hrdinů, spolu s jejím nepokrytě feministickým postojem řadí knihu do žánru psychologické literatury s ženskou tematikou. Neuzavřené případy. Kate Atkinsonová ... Bezprostředně za sebou se ale objeví tři z policejního hlediska „mrtvé" případy. Dvě excentrické sestry ho vyhledají kvůli pětatřicet let pohřešované mladší sestřičce, obézní právník jej žádá, aby po deseti letech našel brutálního vraha jeho milované dcery, a ... Kniha: Neuzavřené případy (Kate Atkinson). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Hledáte Neuzavřené případy od Kate Atkinsonová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Neuzavřené případy. Kate Atkinsonová ... Detektiv Brodie dovede všechny tři případy, které se začnou vzájemně prolínat, k rozuzlení. Není to happy end, ale jistý morální rámec všech tří případů zaujme jak čtenáře psychologických románů,tak napínavých detektivek. Neuzavřené případy Atkinsonová Kate. Soukromý detektiv Jackson Brodie se ve své praxi vesměs potýká jen se sledováním nevěrných manželek. Bezprostředně zasebou se ale objeví tři, z policejního hlediska 'mrtvé' případy. Obrátí se na něj dvě sestry, které v pozůstalosti po otci obje...

INFORMACE

AUTOR
Kate Atkinsonová
DIMENZE
11,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Neuzavřené případy.pdf

POPIS

Soukromý detektiv Jackson Brodie se ve své praxi vesměs potýká jen se sledováním nevěrných manželek. Bezprostředně za sebou se ale objeví tři, z policejního hlediska "mrtvé" případy. Obrátí se na něj dvě sestry, které v pozůstalosti po otci objevily oblíbenou hračku své třetí sestry, jež před pětatřiceti lety zmizela. Obézní právník, jehož největší láskou v životě byla jeho mladší dcera, ho žádá, aby našel brutálního vraha, jenž jeho milované dítě zavraždil před deseti lety před jeho očima. Třetí případ mu připraví sestra ženy, která nezvládla mateřství a odloučený život na venkově, a v zoufalství zabila svého manžela. Detektiv Brodie dovede všechny tři případy, které se začnou vzájemně prolínat, k rozuzlení. Není to happy end, ale jistý morální rámec všech tří případů zaujme jak čtenáře psychologických románů,tak napínavých detektivek.

Chcete si přečíst knihu?Neuzavřené případy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Atkinsonová. Číst Neuzavřené případy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY