Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti

Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti - Dan Green | I15cajalco.com

...obylé mýty a legendy z celého světa. Kupte knihu Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti od Dan Green, David Lyttleton (Ilustrácie) na Martinus ... Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Soutěž o 3 knihy Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti Sponzor soutěže: Nakladatelství JOTA Termín: 27.11.2019 - 17.12.2019 Soutěž už byla 17.12.2019 ukončena.Už brzy na tomto místě zveřejníme vyhodnocení. 😉 Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti 2019; Kniha vědy 2015; Vesmír ... Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti - Dan ... ... .12.2019 ukončena.Už brzy na tomto místě zveřejníme vyhodnocení. 😉 Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti 2019; Kniha vědy 2015; Vesmírná mise 2014; Dobrodružství v Amazonii - Dobrodružná věda 2014; Tajný recept - Dobrodružná věda 2014; Hrůzyplný lunapark 2014; všech 11 knih autora. Kniha Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti je v Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti Na stránkách bohatě ilustrované knížky Dana Greena ožívají starobylé mýty a legendy z celého světa. Tradiční příběhy vyprávěné netradiční formou seznamují čtenáře s duhovými hady, kyklopy, draky i odvážnými hrdiny a proslulými kráskami, jejichž jména zlidověla. Hledáte Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti od Dan Green,Dan Lyttleton? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR 0 hodnocení Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Recenze produktu Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti je knihou, která fantastickým a velice neotřelým způsobem odkrývá starobylý svět tradičních mýtů a legend, avšak vyprávění Dana Greena je naprosto netradiční. Musím říct, že jsem se při čtení bavila, smála, někdy až za břicho popadala. A jak správně název knihy napovídá, je určena unaveným rodičům a ......

INFORMACE

AUTOR
Dan Green
DIMENZE
3,77 MB
NÁZEV SOUBORU
Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti.pdf

POPIS

Na stránkách bohatě ilustrované knížky Dana Greena ožívají starobylé mýty a legendy z celého světa.Tradiční příběhy vyprávěné netradiční formou seznamují čtenáře s duhovými hady, kyklopy, draky i odvážnými hrdiny a proslulými kráskami, jejichž jména zlidověla. Známé i neznámé pověsti ukazují, jak si kdysi lidé vysvětlovali vznik světa, koloběh ročních období nebo proměnlivost počasí. Kdoví, třeba opravdu lze zastavit slunce, najít moudrost v hloubi temného lesa, sestoupit do podsvětí a ukonejšit tříhlavého psa koláčkem. Trójského dřevěného koně vymyslel Odysseus, z doby snů povstalo všechno živé i neživé, Havaj kdysi vytáhl ze dna moře zpupný Maui a hromový pták chrání lidi ze špičky totemu. Nevěříte? Až dočtete poslední stránku, uvěříte.

Chcete si přečíst knihu?Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Green. Číst Mýty a legendy pro unavené rodiče a jejich děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY