Hledání Aljašky

Hledání Aljašky - John Green | I15cajalco.com

...y - John Green 2. února 2016 v 10:52 | Přečtené knihy (obal knihy Hledání Aljašky od Johna Greena) Hlavní hrdinou knihy je Miles, který se rozhodně jet hledat "velké možná" a začne studovat na jedné škole ... Aljaška - Wikipedie ... . Zde se setkává s okouzlující, leč záhadnou dívkou Aljaškou. Looking for Alaska (Hledání Aljašky) - Seriál je založen na románu od Johna Greena //Hledání Aljašky//. Miles Halter, jehož zálibou je hledání posledních slov významných osobností, přichází na internátní školu v Alabamě a jeho touhou je najít "velké Možná". Zakouká se do nepředvídatelné Aljašky Yo ... Hledání Aljašky | Kukaj.to - Raj online filmov a seriálov ... . Miles Halter, jehož zálibou je hledání posledních slov významných osobností, přichází na internátní školu v Alabamě a jeho touhou je najít "velké Možná". Zakouká se do nepředvídatelné Aljašky Youngové, která vtáhne Milese do svého světa, zahájí u něj ... Hledání Aljašky mě bavilo mnohem více než Hvězdy nám nepřály. Klidně mě suďte, ale tak to prostě je a nikdo můj názor změnit nedokáže. Líbilo se mi, že to byl v podstatě detektivní příběh, který byl navíc velmi poutavý a autor vás v podstatě donutil chtít vědět, proč se stalo to, co se stalo. Hledání Aljašky John Green Nakladatel: Yoli 2019 Kniha: Hledání Aljašky - John Green. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Hledáte Hledání Aljašky od John Green? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kupte knihu Hledání Aljašky od John Green na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Přehrajte si seriál Hledání Aljašky (2019) online - jednotlivé díly nebo si vyberte z dalších seriálů online. Zajímají vás podobné tituly z žánru Drama, Romantický, Thriller? Pak navštivte videotéku Lepší.TV a vyberte si z více než 650 filmů a seriálů online! Knihy Beletrie pro dospělé Romány, povídky, novely Společenský román Hledání Aljašky. Hledání Aljašky. John Green. Románový debut dnes už známého Johna Greena je strhujícím vyprávěním o dospívání a hledání sama sebe. Šestnáctiletý Miles, posedlý sbíráním posledních slov významných osobností a touhou hledat ......

INFORMACE

AUTOR
John Green
DIMENZE
4,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Hledání Aljašky.pdf

POPIS

Románový debut dnes už známého Johna Greena je strhujícím vyprávěním o dospívání a hledání sama sebe. Šestnáctiletý Miles, posedlý sbíráním posledních slov významných osobností a touhou hledat „velké Možná“, je spíše outsiderem mezi svými vrstevníky. Jeho život získá zcela novou podobu, když přejde na internátní školu Culver Creek. Zde se rychle spřátelí se svérázným spolubydlícím a okouzlující, naprosto nepředvídatelnou Aljaškou Youngovou. Okamžitě je vtažen do světa, kde se porušují školní pravidla, pořádají různé večírky i provokace. Miles ožívá v dennodenním kontaktu s novými kamarády a stále víc miluje fascinující Aljašku. A tak vývoj směřuje k okamžiku, kdy se všechno nečekaně navždy změní... Živý, naléhavý a nekonečně dojemný příběh. Americkou knihovnickou asociací byl zařazen mezi deset nejlepších knih pro dospívající.

Chcete si přečíst knihu?Hledání Aljašky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Green. Číst Hledání Aljašky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY