Návraty do krajiny českého středověku: Výbor z díla

Návraty do krajiny českého středověku: Výbor z díla - Josef Žemlička | I15cajalco.com

...o množství časopiseckých studií a článků příspěvky, jež ... HISTORIE - středověk | Knihkupectví Karolinum ... ... Kupte knihu Návraty do krajiny českého středověku (Josef Žemlička) v overenom obchode. Prelistujte stránky knihy, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 20 miliónov titulov. Originální název: Návraty do krajiny českého středověku: Výbor z díla (2016) Nakladatelství Lidové noviny - 2016 ISBN: 978-80-7422-552-9 / 328 stran Výbor z díla. ŽEMLIČKA Josef. Info: Nakladatelství Lidové noviny, 2016 (1.) ... HISTORIE - středověk | Knihkupectví Karolinum ... . ŽEMLIČKA Josef. Info: Nakladatelství Lidové noviny, 2016 (1.) - brož., 328 str. EAN: 9788074225529 ISBN: 978-80-7422-552-9. Hodnocení: 0 hodnocení Návraty do krajiny českého středověku 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Návraty do krajiny českého středověku od Josef Žemlička v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. HISTÓRIA Stredovek Návraty do krajiny českého středověku. Návraty do krajiny českého středověku. Výbor z díla. Josef Žemlička. Nakladatelství Lidové noviny , 2016 . Bežná cena: 16,40 € Naša cena: 15,58 € (ušetríte: 5%) Študenti: 14,43 € (ušetríte: 12% ... Návraty do krajiny českého středověku. Výbor z díla KLÁPŠTĚ Jan LUŇÁKOVÁ Ludmila WIHODA Martin. Editorství odborné knihy Rok: 2016, druh: Editorství odborné knihy. Mojmiriden in den Machtstrukturen des ostfränkischen Reiches WIHODA Martin. Vyžádané přednášky ... Všechny informace o produktu Kniha Návraty do krajiny českého středověku - Josef Žemlička, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Návraty do krajiny českého středověku - Josef Žemlička. Návraty do krajiny českého středověku : výbor z díla: Od raně středověké aglomerace k právnímu městu a městskému stavu : (výbor studií) Opevnění Pohanska u Břeclavi: Paleolit východních svahů Drahanské vrchoviny: Pamět ̕...

INFORMACE

AUTOR
Josef Žemlička
DIMENZE
11,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Návraty do krajiny českého středověku: Výbor z díla.pdf

POPIS

V uplynulém čtvrtstoletí vzbudily zaslouženou pozornost historické obce i laické veřejnosti objemné monografie profesora Žemličky mapující dějiny přemyslovského období, zvláště pak 13. století. Nicméně nemělo by se zapomínat, že Josef Žemlička nepostrádá cit i pro detail a drobnou zápletku. A právě ze zdánlivě nedůležitých zápletek je sestaven předkládaný výbor. Jeho pořadatelé stanuli před ošemetným úkolem vybrat z úctyhodného množství časopiseckých studií a článků příspěvky, jež by nejlépe odpovídaly jubilantovým odborným zájmům. Zpočátku vládla shoda v jediném. Že by v něm neměl chybět oddíl věnovaný výkladu středověkých pramenů, k němuž pak přibyly texty o historické geografii, měšťanech a městských obcích a také výpravy do světa přemyslovských knížat, králů a rodící se středověké šlechty.

Chcete si přečíst knihu?Návraty do krajiny českého středověku: Výbor z díla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Žemlička. Číst Návraty do krajiny českého středověku: Výbor z díla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY