Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství

Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství - Monisha Rajeshová | I15cajalco.com

...4500 litrů benzínu a navštívili 24 zemí v rámci Evropy, Asie ... E-kniha: Cesta kolem světa v 80 vlacích | Knihy.ABZ.cz ... ... Zikmund a Hanzelka - s Tatrou kolem světa: František Emmert. Nakladatelství CPress přineslo začátkem listopadu roku 2016 novinku pocházející z pera Františka Emmerta, věnovanou dvěma výjimečným českým cestovatelům. Publikace Zikmund a Hanzelka - s Tatrou kolem světa se na 272 stranách věnuje nerozlučné dvojici legend, která v minulém století projela takřka celý svět. Cesta kolem světa v 80 vlacích : přes 70 000 kilometrů dobrod ... Cesta kolem světa v 80 vlacích Přes 70 000 kilometrů ... ... . Cesta kolem světa v 80 vlacích : přes 70 000 kilometrů dobrodružství / Autor: Rajesh, Monisha, 1982- Vydáno: (2019) Velké postavy našich železnic : (životy a osudy) / Autor: Schreier, Pavel, 1944- Vydáno: (2012) Díky tomuhle V.I.P. balíčku budeš právě ty vědět více o expedici Tatra kolem světa 2 a hlavně to budeš vědět dřív než všichni ostatní! 2-4x do měsíce ti budeme posílat do e-mailu, co vše se nám přihodilo, a k tomu uvidíš víc fotek a videí, než bude kdekoliv jinde k vidění. Couchsurfing v Číně - cesta přes obýváky nové supervelmoci. ... Cesta kolem světa v 80 vlacích - přes 70 000 kilometrů dobrodružství na kolejích. SKLADEM - Monisha Rajeshová . ... Dějiny světa 2 (Starověké světy a nové říše 1200 př. Kr. až 600 po Kr.)...

INFORMACE

AUTOR
Monisha Rajeshová
DIMENZE
6,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství.pdf

POPIS

Když Monisha oznámila svůj záměr absolvovat cestu kolem světa v 80 vlacích, všichni si jen klepali na čelo.Přesto netrvalo dlouho a ona skutečně hodila batoh na záda, vzala za ruku svého snoubence Jema a vydala se na pečlivě naplánovanou pouť po kolejích čítající více než 70 000 kilometrů z jednoho konce světa na druhý a zase zpátky. Během sedmi měsíců jim za okénkem ubíhaly tak rozdílné kraje jako Mongolsko, Kanada, Čína, Japonsko, Kazachstán, Rusko, Amerika, a dokonce se odvážili i do Severní Koreje. Projeli se po Transsibiřské magistrále, luxusním Orient Expresem, japonskými rychlovlaky, ale také ušmudlanými lokálkami. Potkali spoustu zábavných, svérázných a milých pasažérů, s nimiž si směňovali jídlo i životní příběhy. Monisha Rajeshová, novinářka působící mimo jiné v denících The Guardian či The New York Times, o svém putování vypráví tak, že si tu každý najde svoje.Bizarní i komické zážitky z vlaků střídá poetický popis krajiny nebo hekticky pulsujících velkoměst, nechybí společensko-politický kontext, historické vsuvky a vtipné komentáře. Po přečtení dostane každý chuť sbalit si svých pět švestek a nasednout do prvního dálkového expresu.

Chcete si přečíst knihu?Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monisha Rajeshová. Číst Cesta kolem světa v 80 vlacích: Přes 70 000 kilometrů dobrodružství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY