Králova třetí žena

Králova třetí žena - Jindřiška Kracíková | I15cajalco.com

...u pro svou třetí ženu. Má se jí stát Bintaja - dcera vysokého velmože, která po smrti matky vyrůstá v chrámu mezi kněžkami ... Králova třetí žena - Jindřiška Kracíková | Elektronická ... ... . Bintaja je vytržena ze svého prostředí a začíná nový život ... Králova třetí žena. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Za sebe musím říci, že velice povedený román. Je vidět, že je autorka původem historička. Proto se mi zamlouvá, že kniha, román nemá tendenci proklouznutí do ... Všetky i ... CPress - Králova třetí žena ... . Je vidět, že je autorka původem historička. Proto se mi zamlouvá, že kniha, román nemá tendenci proklouznutí do ... Všetky informácie o produkte Kniha Králova třetí žena - Jindřiška Kracíková, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Králova třetí žena - Jindřiška Kracíková. O nás. Nakladatelství CPress pružně reaguje na vzrůstající popularitu oborů v oblasti odborné a populárně-naučné literatury. Systematicky tak rozšiřuje svou knižní nabídku zejména v oblastech knížek pro nejmenší, cestování, historie a military, hobby, auto-moto, zdraví a životní styl, příroda a zahrada, umění a kultura a technika a věda... Králova třetí žena Bohatému městskému státu na kenaanském pobřeží vládl mladý a schopný král. Mír své zemi, ležící v ohnisku zájmu velkých říší, zajistil sňatkovou politikou. Toužil však po úplné nezávislosti a po prosperitě. Vydal se proto do mezopotámského Uruku, aby se potřetí oženil a tím zajistil ... Obsah knihy: Králova třetí žena. Bohatému městskému státu na kenaanském pobřeží vládl mladý a schopný král. Mír své zemi, ležící v ohnisku zájmu velkých říší, zajistil sňatkovou politikou. Toužil však po úplné nezávislosti a po prosperitě. Králova třetí žena. HISTORICKÝ ROMÁN. CPress. 5. Uruk „P. ojď se mnou," vyzvala ji stará Šamchat. „Chce s tebou . mluvit Paní." Bintaja pomalu zvedla tvář od bylin roz. prostřených na rohoži. Byla tak pohroužená do svých myšlenek, že se Šamchat zprvu zdálo, že ji nevnímá a nerozumí. Elektronická kniha Králova třetí žena na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. H...

INFORMACE

AUTOR
Jindřiška Kracíková
DIMENZE
11,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Králova třetí žena.pdf

POPIS

Šarru illakam, král přichází. Strhující příběh o osudu mladé královny na pozadí mocenského boje a palácových intrik.Bohatému městskému státu na kenaanském pobřeží vládl mladý a schopný král. Mír své zemi, ležící v ohnisku zájmu velkých říší, zajistil sňatkovou politikou. Toužil však po úplné nezávislosti a po prosperitě. Vydal se proto do mezopotámského Uruku, aby se potřetí oženil a tím zajistil své zemi blahobyt a svobodnou budoucnost. Vladařské povinnosti a hrozba mořských národů ho ale nakonec zaneprázdnily natolik, že mu uniklo, co se děje pod jeho vlastní střechou… Ona byla jako rákos. On jako oheň.

Chcete si přečíst knihu?Králova třetí žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřiška Kracíková. Číst Králova třetí žena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY