Králova třetí žena

Králova třetí žena - Jindřiška Kracíková | I15cajalco.com

.... Hesonit. 4 20. února. Anotace a přebal je lehce matoucí ... Králova třetí žena - Jindřiška Kracíková | Elektronická ... ... . ... Představení knihy v Jičíně 2. 12. 2019. 528Hz Tranquility Music For Self Healing & Mindfulness Love Yourself - Light Music For The Soul - Duration: 3:00:06. Guild Of Light - Tranquility Music ... Bohatému městskému státu na kenaanském pobřeží vládl mladý a schopný král. Mír své zemi, ležící v ohnisku zájmu velkých říší, zajistil sňatkovou politikou. Toužil však po úplné nezávislosti a po prosperitě. V ... CPress - Králova třetí žena ... . Toužil však po úplné nezávislosti a po prosperitě. Vydal se proto do mezopotámského Uruku, aby Králova třetí žena - Jindřiška Kracíková. Šarru illakam, král přichází. Strhující příběh o osudu mladé královny na pozadí mocenského boje a palácových... Králova třetí žena. Kracíková, Jindřiška. Vydání: CPress 2019 ... Gebalský král Jakinel si přijíždí do mezopotámského Uruku pro svou třetí ženu. Má se jí stát Bintaja - dcera vysokého velmože, která po smrti matky vyrůstá v chrámu mezi kněžkami. Bintaja je vytržena ze svého prostředí a začíná nový život ... Králova třetí žena. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Za sebe musím říci, že velice povedený r...

INFORMACE

AUTOR
Jindřiška Kracíková
DIMENZE
6,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Králova třetí žena.pdf

POPIS

Šarru illakam, král přichází. Strhující příběh o osudu mladé královny na pozadí mocenského boje a palácových intrik.Bohatému městskému státu na kenaanském pobřeží vládl mladý a schopný král. Mír své zemi, ležící v ohnisku zájmu velkých říší, zajistil sňatkovou politikou. Toužil však po úplné nezávislosti a po prosperitě. Vydal se proto do mezopotámského Uruku, aby se potřetí oženil a tím zajistil své zemi blahobyt a svobodnou budoucnost. Vladařské povinnosti a hrozba mořských národů ho ale nakonec zaneprázdnily natolik, že mu uniklo, co se děje pod jeho vlastní střechou… Ona byla jako rákos. On jako oheň.

Chcete si přečíst knihu?Králova třetí žena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jindřiška Kracíková. Číst Králova třetí žena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY