Čteme sami – Kouzelné pastelky

Čteme sami – Kouzelné pastelky - Marcela Kotová | I15cajalco.com

...enze. přidat komentář nebo recenzi. Ukázka / obsah ... Čteme sami - genetická metoda - Kouzelné pastelky ... ... ... Čteme sami - Kouzelné pastelky Kotová, Marcela Cena: 169 Kč Čteme sami - genetická metoda Kotová, Marcela Cena: 169 Kč (e-book) Rozhýbej svůj jazýček Kotová, Marcela Cena: 229 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi. Ukázka / obsah ... Název: Kouzelné pastelky - Čteme sami (genetická metoda) Autor: Marcela Kotová. Ilustrátor: Petra Vybíhalová. Titul je zařazen do ... Čteme sami - Kouzelné pastelky - Marcela Kotová | KOSMAS ... ... . Ilustrátor: Petra Vybíhalová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Naučná literatura; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-253-4477-4. EAN: 9788025344774. Objednací kód: NA371276 Čteme sami - genetická metoda - Kouzelné pastelky ... Jenže všechno je jinak - pastelky jsou kouzelné! Zažije s nimi spoustu legrace, a navíc pozná, co je to opravdové kamarádství. Vánoční příběh s krásnými ilustracemi je přizpůsobený začínajícím čtenářům, kteří se učí číst genetickou metodou. ... Čteme sami - Kouzelné pastelky Čteme sami - Kouzelné pastelky Marcela Kotová Nakladatelství: Fragment Dostupnost: Ihned 119,- Koupit Koupit Informace. Podporujte přirozený rozvoj čtenářských dovedeností svých dětí. Díky komplexnímu čtenářskému systému z nakladatelství Fragment budou číst jako draci! Kouzelné pastelky: Čteme sami Kačenka čekala, že pod vánočním stromečkem najde dárek, kterým ohromí všechny spolužačky. Když dostane jen obyčejné pastelky, je zklamaná. Jenže všechno je jinak - pastelky jsou kouzelné! Zažije s nimi spoustu legrace, a navíc pozná, co je to opravdové kamarádství. Čteme sami - Kouzelné pastelky. Marcela Kotová Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s ...

INFORMACE

AUTOR
Marcela Kotová
DIMENZE
4,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Čteme sami – Kouzelné pastelky.pdf

POPIS

Podporujte přirozený rozvoj čtenářských dovedeností svých dětí. Díky komplexnímu čtenářskému systému z nakladatelství Fragment budou číst jako draci!Kačenka čekala, že pod vánočním stromečkem najde dárek, kterým ohromí všechny spolužačky. Když dostane jen obyčejné pastelky, je zklamaná. Jenže všechno je jinak – pastelky jsou kouzelné! Zažije s nimi spoustu legrace, a navíc pozná, co je to opravdové kamarádství. Vánoční příběh doplněný krásnými ilustracemi je přizpůsoben čtenářským schopnostem začínajících čtenářů. Jednoduchý text a větší velikost písma jim usnadní první samostatné pokusy o čtení.

Chcete si přečíst knihu?Čteme sami – Kouzelné pastelky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcela Kotová. Číst Čteme sami – Kouzelné pastelky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY