Doktore, hlavu vzhůru!

Doktore, hlavu vzhůru! - Patrick Taylor | I15cajalco.com

...HO s.r.o. Doktore, hlavu vzhůru! / Patrick Taylor Humor ... Kniha Doktore, hlavu vzhůru! - Trh knih - můj antikvariát ... ... . Kniha je v externím skladu nutno objednat. Cena: 130 Kč . Ještě než se začal doktor Fingal Flahertie O'Reilly starat o své pacienty v severoirském městečku Ballybucklebo, nastoupil jako mladý vojenský lékař do války proti hitlerovskému Německu. Po roce služby dostane nabídku ... Kniha na prodej: Taylor, Patrick: Doktore, hlavu vzhůru!, 2016. Cena 188 Kč. Antikvariát 11 Heureka.cz je nákupní ... Irish Country: Doktore, hlavu vzhůru! - Patrick Taylor ... ... . Cena 188 Kč. Antikvariát 11 Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. Všechny informace o produktu Kniha LEDA spol. s r. o. Doktore, hlavu vzhůru!, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze LEDA spol. s r. o. Doktore, hlavu vzhůru!. Doktore, hlavu vzhůru! Taylor Patrick. pevná vazba Ještě než se začal doktor Fingal Flahertie O'Reilly starat o své pacienty v severoirském městečku Ballybucklebo, nastoupil jako mladý vojenský......

INFORMACE

AUTOR
Patrick Taylor
DIMENZE
12,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Doktore, hlavu vzhůru!.pdf

POPIS

Ještě než se začal doktor Fingal Flahertie O’Reilly starat o své pacienty v severoirském městečku Ballybucklebo, nastoupil jako mladý vojenský lékař do války proti hitlerovskému Německu. Po roce služby dostane nabídku, aby si zvýšil kvalifikaci v oboru anesteziologie v britské námořní nemocnici Haslar. Ve stejné době plánuje sňatek s milovanou Deirdre. Budoucnost je nejistá, avšak Fingal a Deirdre jsou odhodláni spojit svoje životy bez ohledu na válku. Záhy po svatbě je Fingal povolán na bitevník Warspite, kde se jako lodní lékař potýká s válečnými útrapami na moři. Bitva o Británii je v plném proudu a obyvatele ostrovního království ohrožují neustálé nálety německých stíhaček… O čtvrt století později je z O’Reillyho vyhlášený venkovský doktor, jehož zcela naplňuje léčba tělesných i duševních neduhů rázovitých obyvatel Ballybucklebo. Ani dlouho po válce však neplyne život hladce – ať už jde o těhotenské komplikace jedné z pacientek nebo záhadný zdravotní problém dávného spolužáka z medicíny. Nové příhody a bláznivé situace – jako když se jeden podnikavec pokouší vydělat na prodeji smečky prapodivných závodních psů – dávají Fingalovi i jeho mladému partnerovi Barrymu pořádně zabrat. Pomůže O’Reillymu čas spolu s jeho svéráznými pacienty, aby dal navěky sbohem přízrakům z válečné minulosti?

Chcete si přečíst knihu?Doktore, hlavu vzhůru! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrick Taylor. Číst Doktore, hlavu vzhůru! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY