Samá studna

Samá studna - Zuzana Gabrišová | I15cajalco.com

... voda. Samá voda. Přihořívá… Samá studna ... Produkty Archív | nakladatelství dybbuk ... . Samá studna. Co k tomu se hodí dál vlastně napsat? I ve vyschlých studnách zůstává otisk hladiny, která tam bývala, a v ní se se pořád odráží svět nad ní, včetně nebe a tváře toho, kdo ji kdysi čeřil okovem, tím podvojným českým slovem, dvojitým symbolem. Samá studna - Gabrišová, Zuzana ; Zuzana Gabrišová výsostnými básnickými prostředky symbolicky charakterizuje lidské bytí jako "samá studna". Toto zařízení se tu objevuje v polohách, j ... Samá studna | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Toto zařízení se tu objevuje v polohách, jež lze aplikovat na mnohdy ... Požárník Sam 386,487 views. Alice Pretend Princess & playing in Restaurant with Kitchen Toys. - Duration: 11:59. Kids smile TV Recommended for you. Shaun the Sheep - Season 2 - Episodes 31-40 ... Samá voda. Samá voda. Přihořívá… Samá studna. Samá studna. Co k tomu se hodí dál vlastně napsat? I ve vyschlých studnách zůstává otisk hladiny, která tam bývala, a v ní se se pořád odráží svět nad ní, včetně nebe a tváře toho, kdo ji kdysi čeřil okovem, tím podvojným českým slovem, dvojitým symbolem. Samá studna od Zuzana Gabrišová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno z...

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Gabrišová
DIMENZE
10,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Samá studna.pdf

POPIS

Samá voda. Samá voda. Přihořívá… Samá studna. Samá studna. Co k tomu se hodí dál vlastně napsat? I ve vyschlých studnách zůstává otisk hladiny, která tam bývala, a v ní se se pořád odráží svět nad ní, včetně nebe a tváře toho, kdo ji kdysi čeřil okovem, tím podvojným českým slovem, dvojitým symbolem. Je to podobné, jako když člověk dál cítí údy, jež už nemá, a strom své větve, jež někdo ulámal. Zuzana Gabrišová (1978), básnířka se zkušeností sedmiletého mnišství v zen-buddhistickém klášteře v Jižní Koreji, nás nechává, od sbírky ke sbírce, vždy intenzivněji a s větším zanícením pozorovat všechny své odlesky hladin (stávajících i bývalých): míň a míň je potřeba / slov, jednotlivé vlny skládají svět / za mýma očima.

Chcete si přečíst knihu?Samá studna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Gabrišová. Číst Samá studna Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY