Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou

Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou - Marek Orko Vácha, | I15cajalco.com

...á, 192 stran, česky Rozměry: 14,3 × 20,6 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Marek Orko Vácha ( of 2036. Tomáš Sedláček a hosté) ... . vydání) Svůj první knižní rozhovor poskytl Marek Vácha svému příteli, ... Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou. ... Vácha v něm vydává svědectví o své cestě k Bohu a ke kněžství, o radostech i bolestech kněžského života, hovoří o svých zkušenostech učitele a cestovatele, o tématech duchovních i ... Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou book. Read 5 ... Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou - Marek ... ... ... Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou book. Read 5 reviews from the world's largest community for readers. Svůj první knižní rozhovor poskytl... Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Jízda v levém pruhu: Rozhovor s Jožinem Valentou (Marek "Orko" Vácha) - • spoluautorství Jožin Valenta Svůj první knižní rozhovor poskytl Marek Vácha svému příteli, bývalému studentu a vedoucímu... Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou kniha od: Marek Vácha. 91 % ... Kniha Jízda v lev...

INFORMACE

AUTOR
Marek Orko Vácha,
DIMENZE
7,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou.pdf

POPIS

Svůj první knižní rozhovor poskytl Marek Vácha svému příteli, bývalému studentu a vedoucímu táborů pro mládež Jožinu Valentovi. Vácha v něm vydává svědectví o své cestě k Bohu a ke kněžství, o radostech i bolestech kněžského života, hovoří o svých zkušenostech učitele a cestovatele, o tématech duchovních i společenských, a to vše v atmosféře rozhovoru dvou přátel, která se při jednotlivých setkáních příliš nelišila od momentu, kdy vzešel nápad knihu rozhovorů vydat – když spolu oba autoři v jedné únorové noci 2018 seděli u ohně kdesi v argentinských horách.

Chcete si přečíst knihu?Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Orko Vácha,. Číst Jízda v levém pruhu - rozhovor s Jožinem Valentou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY