Jájínek

Jájínek - Nela D. Astonová | I15cajalco.com

...nek"... 17. 03. 2020 21:41:42. Úterní tisková konference vlády pouze potvrdila smutnou realitu ... Thank you Auckland New Zealand Jájínek Jája - Home | Facebook ... . Andrej Babiš svým ubohým vystupováním dokazuje, že nejslabším článkem vlády je on sám. V rámci opatření proti koronaviru musejí kadeřníci při práci používat roušku i ochranný štít. Premiér Andrej Babiš v rozhovoru pro iDNES.cz řekl, že se na pondělní schůzi vlády zasadí o to, aby... Již 20. května musí z pultů všech trafik a tabákových prodejen zmizet mentolové cigare ... Klaus není arogantní jájínek. Jeho duše není ještě ... ... ... Již 20. května musí z pultů všech trafik a tabákových prodejen zmizet mentolové cigarety. Jedná se o reakci na evropskou legislativu, která definitivně ukončí prodej cigaret s charakteristickou příchutí v zemích Evropské unie. Dospělí kuřáci, kteří si chuť mentolu nejen v tuzemsku oblíbili, však nemusí zoufat. Na trhu se objevuje řada nejrůznějších tabákových ... Ve věku 43 let zemřela doktorka Markéta Sedláčková, manželka známého ekonoma Tomáše Sedláčka (43). V šoku jsou její bývalí studenti i kolegové z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Podle všeho Sedláčková zemřela nečekaně. O tom, že by byla nemocná, nikdo z jejích kolegů neměl ani tušení. Tříčlennému senátu správního úseku Městského soudu v Praze, který ve čtvrtek vyhověl žalobě právníka Ondřeje Dostála a s účinností od pondělí 27. dubna zrušil čtyři mimořádná opatření ministerstva zdravotnictví, předsedal Štěpán Výborný. Tento čtyřiatřicetiletý soudce nemá o mediálně sledované případy letos ani loni nouzi. MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Utrhl bych si ruku, ...

INFORMACE

AUTOR
Nela D. Astonová
DIMENZE
10,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Jájínek.pdf

POPIS

Muži mají (zatím ještě) na konci trupu poměrně směšně vypadající výrůstek, jakýsi vodovodní kohoutek, kterým se zbavují přebytečných a nezdravých tekutin, a také se s jeho pomocí rozmnožují (zatím ještě), což přináší všelijaké radosti. Pojmenovávají jej různě a vztah k němu mají nadřazený. Co se ale může stát, když tato jejich součást, tento mocipán nebo klabrdón, v sobě odhalí intelektuální pýchu, a Wit­tgensteinův spis Tractatus logico-philosophicus se pro něj stane důležitější než sexování, což je dnes moderní název pro ty již zmíněné radosti? To se vám jednou jeden takhle postižený mocipán nebo klabrdón, tedy čuráček, přiznejme barvu, zcela pošetile zamiluje do knihy o Malém princovi a začne s tím svého nositele tak dlouho otravovat, až ho ten pošle do háje, ať si teda jde. A tak jde ten pošetilý čuráček jménem Jájínek sám světem vezdejším a zažívá různé veselé i smutné příhody, jak už to tak v podobných knihách bývá. A že jsou poučné (ty příhody), to nám věřte!

Chcete si přečíst knihu?Jájínek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nela D. Astonová. Číst Jájínek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY