O hovnech a jiných běsech

O hovnech a jiných běsech - Jan Šebelka | I15cajalco.com

...a jiných běsech(Jan Šebelka) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI ... O lásce a jiných běsech - Koučink Portál ... . Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Kniha O Hovnech a jiných běsech je sbírka spíš tragikomických než veselých historek, do nichž nás občas přivedou naše vnitřnosti. Přináší kratochvilné čtení o situacích, které bychom podruhé zažít nechtěli. Lehkovážnou notu celé publikace vtipně podporují ilustrace kreslíře Petra Urbana, a ... O lásce a jiných běsech - Koučink Portál ... . Lehkovážnou notu celé publikace vtipně podporují ilustrace kreslíře Petra Urbana, autora populárních ... O hovnech a jiných běsech - Jan Šebelka . Kniha O Hovnech a jiných běsech je sbírka veselých až tragikomických historek, do nichž nás občas přivedou naše vnitřnosti. Přináší kratochvilné čtení o situacích, které bychom podruhé zažít nechtěli. O lásce a jiných běsech od Gabriel G. Márquez v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky....

INFORMACE

AUTOR
Jan Šebelka
DIMENZE
9,26 MB
NÁZEV SOUBORU
O hovnech a jiných běsech.pdf

POPIS

Kniha O Hovnech a jiných běsech je sbírka veselých až tragikomických historek, do nichž nás občas přivedou naše vnitřnosti. Přináší kratochvilné čtení o situacích, které bychom podruhé zažít nechtěli. V knize najde čtenář soubor povídek, vyprávění, krátkých příběhů, anekdot, internetových diskuzí, které mají, jak název předjímá, jedno nepříliš vonné téma. Mnoho podobných historek koluje mezi lidem hospodským bezpočet, ne všechny se však dají z ústního podání převést do psané podoby. To uměli jen geniální spisovatelé, jakými byli Bohumil Hrabal nebo Jaroslav Hašek, z jehož díla se některé texty na v knize také objeví. Almanach O hovnech a jiných běsech, který ilustroval Petr Urban, nechce těmto velikánům konkurovat ani se netváří jako vysoká literatura. Snaží se jen poctivě odvyprávět veselé historky tak, aby neurážely jemnocit „paní lékárníkové“ a snad čtenáře i trochu pobavily. Zároveň se jeho autoři omlouvají Gabrielu Garcíovi Márquezovi, že si drze vypůjčili a parafrázovali název jeho knihy O lásce a jiných běsech.

Chcete si přečíst knihu?O hovnech a jiných běsech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Šebelka. Číst O hovnech a jiných běsech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY