Cesta ženy k Bohu

Cesta ženy k Bohu - Joan Borysenko | I15cajalco.com

.... 1 z 1 . Cesta ženy k Bohu / Joan Borysenko ... Cesta ženy k Bohu - - Megaknihy.cz ... . shopping_cart. Nikdo nezakoupil . visibility. Nikdo nesleduje . Cesta ženy k Bohu - Borysenko Joan - Joan Borysenko, přední americká lékařka a odbornice zabývající se ženským duchovním světem, se v této své nejznámější knize zaměřila na ženské všekulturní podobnosti a hledá rysy, jež jsou všem ženám planety spole Cesta ženy k Bohu - Borysenko Joan - Joan Borysenko, přední americká lékařka a odbornice zabývající se ženským duchovním světem, se v této své nejznámější knize zaměřila na ženské všekulturní podobnosti a hledá rysy, jež jsou všem ženám planety spole This entry was posted in Knihy, Renata Petříčková and tagged Cesta k Bohu, David Deida, láska, muži, psychologie, Sex jako cesta k Bohu, vztahy, ženy. Bookmark the permalink. Post navigation ← ... Cesta ženy k Bohu - Joan Borysenko | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Bookmark the permalink. Post navigation ← Cesta ženy k Bohu. Joan BorysenkoCesta ženy k Bohu 291 stranBrožovanéDharmaGaia2. vydání 2019ISBN 978-80-7436-102-9...

INFORMACE

AUTOR
Joan Borysenko
DIMENZE
4,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta ženy k Bohu.pdf

POPIS

Joan Borysenko, přední americká lékařka a odbornice zabývající se ženským duchovním světem, se v této své nejznámější knize zaměřila na ženské všekulturní podobnosti a hledá rysy, jež jsou všem ženám planety společné: to, že jsou odnepaměti ochránkyněmi života, že jsou těmi, kdo poskytoval útěchu a péči. Na příkladech z křesťanských, židovských, buddhistických, hinduistických a muslimských tradic dokládá autorka, jak ženy všech věků a kultur ve skutečnosti putují k Bohu. Prostřednictvím neotřelého pohledu na staré tradice, příkladů z vlastní lékařské praxe i z mnoha let workshopů rozvoje ženské spirituality, nových rituálů, příběhu svého vlastního i příběhů jiných, které potkala na jejich cestě za Bohem, pomáhá Borysenko ženám vyléčit jejich hněv vůči vlastním náboženským tradicím, a pomáhá jim nalézt takové formy vnitřního rozvoje, jež by byly ztělesněním jejich nejhlubších duchovních potřeb.

Chcete si přečíst knihu?Cesta ženy k Bohu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joan Borysenko. Číst Cesta ženy k Bohu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY