Kufr pana Lederera

Kufr pana Lederera - Jan Jelínek | I15cajalco.com

...spletitém osudu židovského chlapce v nelehké době od třicátých až do konce šedesátých let dvacátého století ... Kufr pana Lederera - Jan Jelínek | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Příběh, inspirovaný skutečnými událostmi, líčí životní cestu Pavla Lederera, jediného syna bohatého a úspěšného předválečného podnikatele. Všechny informace o produktu Kniha Kufr pana Lederera - Jan Jelínek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kufr pana Lederera - Jan Jelínek. 0 hodnocení Kufr pana Lederera 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napí ... Kufr pana Lederera LIREGO s.r.o. - oblibeneknihy.cz ... . 0 hodnocení Kufr pana Lederera 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Kniha o lásce a spletitém osudu židovského chlapce v nelehké době od třicátých až do konce šedesátých let dvacátého století. Příběh, inspirovaný skutečnými událostmi, líčí životní cestu Pavla ... Příběh, inspirovaný skutečnými událostmi, líčí životní...

INFORMACE

AUTOR
Jan Jelínek
DIMENZE
5,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Kufr pana Lederera.pdf

POPIS

Kniha o lásce a spletitém osudu židovského chlapce v nelehké době od třicátých až do konce šedesátých let dvacátého století. Příběh, inspirovaný skutečnými událostmi, líčí životní cestu Pavla Lederera, jediného syna bohatého a úspěšného předválečného podnikatele. Pavel studuje v Londýně a během prázdnin se zamiluje do české dívky Hany. Od začátku musí překonávat překážky v rodícím se vztahu, Hanina matka lásce s Židem nepřeje. Těžká doba protektorátu a války zasahuje však i do osudů dalších postav románu. Pavlovi se podaří utéct do Velké Británie k československé letecké bombardovací peruti RAF. Jeho návrat do osvobozené vlasti je komplikován složitou poválečnou situací a on se musí rozhodnout kde, jak a s kým bude dál žít. Objeví kufr, v němž jeho otec ukryl rodinné cennosti? Má ještě po mnoha letech naději obnovit svůj vztah s milovanou Hanou?

Chcete si přečíst knihu?Kufr pana Lederera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Jelínek. Číst Kufr pana Lederera Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY