Kufr pana Lederera

Kufr pana Lederera - Jan Jelínek | I15cajalco.com

...nek spíše žurnalista než mystifikátor, svědčí jeho úporná snaha o historickou přesnost a také reportážní styl vyprávění ... Kufr pana Lederera - Jan Jelínek | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Ten je svižný, věcný a graduje nečekanými pointami. Kufr pana Lederera. Celkové hodnocení ... Příběh, inspirovaný skutečnými událostmi, líčí životní cestu Pavla Lederera, jediného syna bohatého a úspěšného předválečného podnikatele. Pavel studuje v Londýně a během prázdnin se zamiluje do české dívky Hany. Od začátku musí překonávat překážky v rodícím ... Kufr pana Lederera LIREGO s.r.o. - oblibeneknihy.cz ... . Pavel studuje v Londýně a během prázdnin se zamiluje do české dívky Hany. Od začátku musí překonávat překážky v rodícím se ... Kufr pana Lederera. Kategorie: Beletrie. Kniha o lásce a spletitém osudu židovského chlapce v nelehké době od třicátých až do konce šedesátých let dvacátého století. Příběh, inspirovaný skutečnými událostmi, líčí životní cestu Pavla Lederera, jediného syna bohatého a úspěšného předválečného podnikatele ... Kufr pana Lederera - Jelínek Jan - Kniha o lásce a spletitém osudu židovského chlapce v nelehké době od třicátých až do konce šedesátých let dvacátého století. Příběh, inspirovaný skutečnými událostmi, líčí životní cestu Pavla Lederera, jediného syna Název Kufr pana Lederera nese kniha českého autora Jana Jelínka. Ten se narodil v roce 1940 a kvůli původu své židovské matky byl po celou dobu válku ukrývaným dítětem. Ani později nebyl jeho život růžovějším. Jan Jelíne k dostal nálepku „syna kapitalisty", proto přijímací zkoušky na FAMU, které úspěšně ... Kufr pana Lederera - Jan Jelínek. Kniha o lásce a spletitém osudu židovského chlapce v nelehké době od třicátých až do konce šedesátých let dvacátého... Objeví kufr, v němž jeho otec ukryl rodinné cennosti? Má ještě po mnoha letech naději obnovit svůj vztah s milovanou Hanou? Zboží ze stejné kategorie - Kufr pana Lederera Do nymburského kina se vrací, aby posluchačům přečetl ze své nové knihy Kufr pana Lederera: Kniha o lásce a spletitém osudu židovského chlapce v nelehké době od třicátých až do konce šedesátých let dvacátého století. Příběh, inspirovaný skutečnými událostmi, líčí životní cestu Pavla Lederera, jediného syna ... Kufr pana Lederera Au...

INFORMACE

AUTOR
Jan Jelínek
DIMENZE
4,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Kufr pana Lederera.pdf

POPIS

Kniha o lásce a spletitém osudu židovského chlapce v nelehké době od třicátých až do konce šedesátých let dvacátého století. Příběh, inspirovaný skutečnými událostmi, líčí životní cestu Pavla Lederera, jediného syna bohatého a úspěšného předválečného podnikatele. Pavel studuje v Londýně a během prázdnin se zamiluje do české dívky Hany. Od začátku musí překonávat překážky v rodícím se vztahu, Hanina matka lásce s Židem nepřeje. Těžká doba protektorátu a války zasahuje však i do osudů dalších postav románu. Pavlovi se podaří utéct do Velké Británie k československé letecké bombardovací peruti RAF. Jeho návrat do osvobozené vlasti je komplikován složitou poválečnou situací a on se musí rozhodnout kde, jak a s kým bude dál žít. Objeví kufr, v němž jeho otec ukryl rodinné cennosti? Má ještě po mnoha letech naději obnovit svůj vztah s milovanou Hanou?

Chcete si přečíst knihu?Kufr pana Lederera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Jelínek. Číst Kufr pana Lederera Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY